Publikováno 4. 5. 2014
PLAY-OFF NHL

Boston a Los Angeles slaví výhry po velkých obratech, bodovali Krejčí i Plekanec

David Krejčí
Zdroj: isifa.com

Hokejisté Bostonu a Los Angeles předvedli v zápasech 2. kola play-off NHL velké obraty. Za Boston bodoval David Krejčí, za Montreal Tomáš Plekanec. V dresu Los Angeles úřadoval Marián Gáborík.

Slovenský hokejista Marián Gáborík zajistil dvěma góly v utkání druhého kola play off NHL výhru Los Angeles 3:2 v prodloužení na ledě Anaheimu, po kterém se Kings v sérii ujali vedení 1:0.

Dvaatřicetiletý útočník nejdříve sedm sekund před koncem základní hrací doby poslal zápas do prodloužení, které rozhodl v čase 72:07.

Velkolepý obrat předvedli i hokejisté Bostonu, kteří v závěrečných deseti minutách otočili čtyřmi góly skóre z 1:3 na konečných 5:3 a vyrovnali stav série na 1:1. U poslední branky, jež padla při závěrečné powerplay, si připsal asistenci David Krejčí. Na straně poražených zaznamenal jednu přihrávku Tomáš Plekanec.