Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.11. 2011 10:38

VIDEO: Šílený kouč Čechova tloukl fanoušky hokejkou

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Pořádně horké hlavy mají nejen hokejisté Viťazu Čechov. V duelu proti Dinamu Minsk se předvedl i jejich trenér Andrej Nazarov.

Další z mnoha extempore šílenců z Viťazu Čechov se odehrálo těsně před koncem utkání, když vedení 3:2 na stranu Dinama strhl Slovák Jaroslav Obšut. Místo toho, aby se hokejisté Viťazu Čechov snažili o vyrovnání, tak začali naprosto nesmyslně napadat domácí hráče.
 

Fanouškům Dinama se pochopitelně surová hra hostujícího týmu nelíbila, což dali najevo hlasitým pískotem a následně zaházeli led nejrůznějšími předměty. Některé z nich zamířily i na lavičku rabiátů z Čechova, což neunesl jeho kouč a bývalý bitkař Andrej Nazarov.
 
Vzal si hokejku od jednoho ze svých svěřenců a snažil se holí zpolíčkovat příznivce Dinama. Vzhledem k tomu, že se Nazarov nacházel za plexisklem, tak mu to moc nešlo.
 
Při svém lehce úsměvném výstupu se mu hokejka navíc brzy zlomila. Za svůj výstup musel trenér podobně jako již mnohokrát jeho svěřenci předčasně do kabiny.   

TN.cz

Diskuze

7.11. | 14:08 Milan Šipla
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co se divíte,vždyť to je v názvu !! KHL-Komediální Hokejová Liga. A Čechov i s trenérem je jen třešnička na dortu tohoto stupidního a komediálního ancámblu,kterej by se chtěl srovnávat s NHL.