Publikováno 5. 2. 2012

Štěpánek dostal od Omsku pět gólů. Na dva přihrával Červenka

Roman Červenka
Zdroj: Mediafax

Avangard Omsk vyhrál v utkání Kontinentální hokejové ligy nad nejlepším týmem soutěže SKA Petrohrad 5:3. Dvě branky v síti Jakuba Štěpánka připravil svými nahrávkami forvard Roman Červenka.

Domácí Omsk předvedl skvělý vstup do zápasu, když se nejprve ve 13. minutě trefil Frolov a o chvíli později zvyšoval na 2:0 po Červenkově přihrávce Popov.

Na začátku druhé části to bylo již o tři góly, když se prosadil Pěrežogin. V 41. minutě už to zavánělo debaklem, když se podruhé v utkání trefil Pěrežogin, jemuž přihrával Červenka. Idkyž hosté v závěru mohutně dotahovali, tak Omsk nakonec zvítězil 5:3.

KHL, nedělní výsledky:

Avangard Omsk - Petrohrad 5:3 (2:0, 1:0, 2:3)
Branky: 34. a 41. Pěrežogin (na druhý ČERVENKA), 13. Frolov, 17. Popov (ČERVENKA), 54. S. Kalinin - 41. D. Kalinin, 57. Višněvskij, 59. Arťjuchin.