Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.8. 2014 21:22
CHCE DVACET

Boj o dědictví po Vašíčkovi! Míše jsou 4 miliony a dům málo

Zdroj: TV Nova

Jak se zdá, Michaela Jajtnerová je pořádně nenasytná. Minimálně co se peněz týče. Byla snoubenkou hokejisty Josefa Vašíčka (†30), který s celým týmem tragicky zahynul při letecké havárii u Jaroslavli. Tahle dáma se ale nyní chce soudit s rodiči Vašíčka, protože touží po dvaceti milionech korun. Podle jejích slov na to má právo.

Vašíček jako profesionální hokejista měl vysokou životní pojistku. Zřejmě na částku kolem tří milionů dolarů, což je v přepočtu 60 milionů korun. Přibližně třetinu, tedy 20 milionů korun, nyní požaduje jeho snoubenka, informoval denik.cz.
 

Rodiče Vašíčka si po smrti svého syna byli vědomi, že by přítelkyni měli něco dát. Přece jen to byla žena, se kterou plánoval jejich potomek společný život. Nabídli jí tedy dům v Havlíčkově Brodě a k tomu částku mezi třemi a čtyřmi miliony korun. Jenže Jajtnerová na tuto nabídku údajně vůbec nereagovala.
 


Podle všecho jde o to, že rodiče tehdejší přítelkyni ani po sedmiletém vztahu s jejich synem nezahrnuli do dědického řízení jako osobu žijící ve společné domácnosti.
 

"Neměli společnou domácnost, nebyla s ním v tom posledním roce v Rusku," řekla pro TV Nova maminka Josefa Vašíčka Magda.
 


"Sedm let jsme se navštěvovali s rodičema. Sedm let jsem s Pepou žila. Mně jde o princip, já jsem se na začátku chtěla domluvit, ale oni začali zpochybňovat že jsme spolu byli," řekla pro TV Nova Michaela Jajtnerová, tehdejší přítelkyně zesnulého hokejisty.
 

Celou záležitostí se už zabývá soud a už promluvilo několik svědků. Rodiče Vašíčka zatím nevypovídali. Je možné, že předvoláni budou v září, kdy by se mělo v projednávání pokračovat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Martucci o dědictví Bartošové: Artur bude za vodou a Rychtář v p*deli

Aneta Vignerová už není sama. Fotbalistu vyměnila za hokejku

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.8. | 15:21 pravda1
40
Zlatokopka, jako všechny manželky a milenky hokejistů. Nahnal bych jí do ...
7.8. | 22:23 pribikovamon
-7
Nevim co proti ní máte, bydlela s ním a byla to jeho snoubenka. Měli se brát. ...
14.12. | 16:16 luenell
2
Náhlasit nevhodný komentář
V tonti případě jsem na jeji strane. Rodice jsou slusne receno nenormální. Nikdo normalni by na parte syna nedal vysokoškolské tituly.
27.4. | 10:29 Marcel Dergel
-2
Náhlasit nevhodný komentář
holka nedej se.bylas to ty za kym spechal po zapasech.Vasickove znam moc dobre ze, se nestydi.Pepino se v hrobe musi obracet jak se mama zachovala.zadna polovina ale vse nalezi pouze tobe at se to nekomu libi nebo ne.
23.6. | 16:40 Jaruš
3
Náhlasit nevhodný komentář
nechápu paní,měla ho ráda pro peníze?Po takových událostech se vždy projeví o co tomu druhému vlastně v životě šlo.Asi to nebyla čistá láska.Mohla by být ráda,že ji rodiče zesnulého nabídli dům a (podle mne) dost peněz!
19.4. | 19:56 pekaros
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jó, jakmile se postaví do rodinných vztahů prachy...tak je konec.
4.1. | 17:44 andilek50
2
Náhlasit nevhodný komentář
peníze byly jejich syna tak rovným dílem jednou s ním žila a docela dlouho tak at si rodiče nevymýšlí nebo at to daj na charitu oni si to nevydělali a ještě se budou hádat
4.1. | 17:37 andilek50
3
Náhlasit nevhodný komentář
má to být rovným dílem je to nechutný od vašíčků
10.8. | 10:31 Miguel Pavlíczek
10
Náhlasit nevhodný komentář
Lidi je mi z Vas spatne...nic nevite ani o jedne strane a porad nekoho kritizujete...ja bych ji bral jako rodinu.ji zemrel kluk ktereho mela rada a jim syn....... Myslim si,ze p.Vasickova umyslne mlzi ............
10.8. | 07:24 Jan Kottas
12
Náhlasit nevhodný komentář
Jasně - my tě chápeme. Milující bytost má nárok inkasovat i po smrti milovaného. Přece jsi ho. ty šmudlo, milovala kvůli němu a ne kvůli jeho pojistce nebo výdělkům ze sportu. Nebo že by to bylo jinak????? Co se to, safriš, s tím českým národem děje? Fakt je to tady zahavlováno až ke hnoji?
9.8. | 22:15 Lenny Koťátková
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nechci nic řikat, ale tady moralizujete a stejně, kdyby ste byli na jejim místě tak taky chcete těch 20 000 000. Rodina nerodina, když jde o prachy, tak se budou klidně hádat o ně i sourozenci, atd. A z právního hlediska, pokud s ním žila 7 let má na to nárok. A určitě, když je ta zlatokopka podle ...
9.8. | 01:16 lopata krocan
-2
Náhlasit nevhodný komentář
divimsemoc::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::... ty bys dívku přijal do rodiny být jejich rodičema a sdíle by si tragickou událost .....ty vole ty jsi mě pobavil..... a jak dlouho bys to sdílel do konce života ? vždyt ona je mladá hoka , mě se zdá že ty bys ji spíš nejraději ohnul podle mě než ...