Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.6. 2013 23:00
chystají se na zápas

Zlatou hokejku získal poprvé KREJČÍ! Rekordman Jágr skončil druhý

David Krejčí
Zdroj: isifa.com
David Krejčí
Témata:

Útočník David Krejčí z Bostonu získal poprvé v kariéře Zlatou hokejku pro nejlepšího českého hokejistu. Sedmadvacetiletý lídr produktivity play off NHL porazil o 60 bodů svého klubového spoluhráče Jaromíra Jágra, který je s deseti triumfy rekordmanem ankety.

Na třetím místě skončil Tomáš Plekanec, který si cenu na rozdíl od Krejčího i Jágra osobně převzal. První dva jsou totiž v Chicagu, kde v noci sehrají s Bostonem pátý zápas finálové série Stanley Cupu.

 

5. ročník ankety Zlatá hokejka:

 

1. David Krejčí (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice; Boston Bruins/NHL) 617 bodů, 2. Jaromír Jágr (Rytíři Kladno; Dallas Stars/NHL; Boston Bruins/NHL) 557, 3. Tomáš Plekanec (Rytíři Kladno; Montreal Canadiens/NHL) 492, 4. Jakub
Voráček (Lev Praha/KHL; Philadelphia Flyers/NHL) 400, 5. Martin Straka (HC Škoda Plzeň) 395, 6. Marek Židlický (Rytíři Kladno; New Jersey Devils/NHL) 340, 7. Ondřej Pavelec (Bílí Tygři Liberec; Pelicans Lahti/Fin.; Winnipeg Jets/NHL) 309, 8. Patrik Eliáš (New Jersey Devils/NHL) 277, 9. Alexander Salák (Färjestad/Švéd.) 185, 10. Martin Růžička (HC Oceláři Třinec) 168.

 

 

Pátý zápas finálové série Stanley Cupu mezi Chicagem a Bostonem můžete sledovat dvě hodiny po půlnoci EXKLUZIVNĚ na NoVA Sport a VOYO.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

ČTK