Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.8. 2013 21:19
VIDEO poslední vteřina

VIDEO: Jak se dává gól ala Granlund? Motor pobavil šoumen Třetina!

Témata:

V Českých Budějovicích už zase hraje Motor. Na premiérový zápas proti Kladnu přišlo přes 5 tisíc diváků a i když domácí tým prohrál, diváci se bavili. I díky excelentnímu gólu Miroslava Třetiny. To stojí za to, vidět!

HC Motor
Zdroj: HC Motor České Budějovice HC Motor
Několik takových gólů už obletělo svět, ekvilibristiku s pukem na holi předvedl možná jako první na světové scéně Mikael Granlund. a "florbalovou" finesu dnes mnozí opakují.
 

Když se zápas Motoru s Kladnem chýlil ke konci, dostal se za bránu Rytířů Miroslav Třetina. Možná tušil, že už není moc času nazbyt, možná chtěl zkusit něco na efekt. A díky parádnímu videu Petra Krause je vidět, jak vůbec taková trefa může padnout!
 

ČTĚTE TAKÉ


"Prostě se to nabízelo a jsem rád, že se to povedlo. Ti lidé, co přišli na tribuny, si to myslím zasloužili," smál se českobudějovický forvard. jeho gól padl v čase 59:59. Navzdory tomu, že Motor prohrál 2:5, to byla povedená tečka za zápasem.


NA CELÝ REPORT O PRVNÍM UTKÁNÍ MOTORU SE MŮŽETE POVÍVAT ZDE:

 

Na jihu Čech se sice bude hrát druhá nejvyšší hokejová soutěž. Fanoušci ale už ví, že se v nové sezoně mohou těšit nejen na hokej, ale i na efektní kousky, borci v dresech s velkým "M" na hrudi, jsou totiž šoumeni.

ram TN.cz