Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 3. 2012

Legendární gólman Hašek počká na nabídku do konce června, poté definitivně skončí

Témata:

Slavný hokejový brankář Dominik Hašek je připraven definitivně ukončit kariéru. Stane se tak v případě, že mu do konce června nikdo nenabídne angažmá.

Sedmačtyřicetileý Hašek si dal loni v létě roční pauzu s tím, že v sezoně 2012/2013 by podle serveru Lidových novin opět rád chytal. Nároky na svůj nový klub má tradičně vysoké.
 
"Pokud nedostanu adekvátní nabídku v květnu nebo v červnu, na 99 procent by to znamenalo konec mojí kariéry. Mám představu, a pokud by to nedopadlo, musím s tím počítat. Nechci to, ale tak to je," prohlásil Hašek.
 
V kondici se Hašek udržuje a nemá vůbec obavy, že by další návrat nezvládl. "Každý den se snažím něco dělat. Včera jsem byl hrát fotbal, dneska lyžuji, zítra půjdu na kolo. Ale je pravda, že o žádné formě mluvit nemůžu," řekl Hašek a dodal: "Ale každý den něco dělám, abych byl v kondici, kdyby se nějaký sen nebo přání splnilo."
 
O tom, jaká soutěž by mu nejvíce vyhovovala, nechtěl příliš mluvit. "Doufám, že budu mít jasno v květnu. Signály žádné nejsou, protože se zatím hraje. Já a můj agent víme, co chci, ale teď je nevhodné o tom mluvit. Ale ruce mě zatím nesvrbí," uzavřel.

Mediafax