Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.1. 2012 15:21

KRUTÝ OSUD! Hokejista vstřelil gól, padl na led a zemřel

Hokejista
Zdroj: oficiální zdroj
Ilustrační fotografie
Témata:

Tragická událost se stala na Slovensku. Třicetiletý hokejista Radovan Viskup z týmu Stará Turá vstřelil na tréninku gól a bezvládně padl na led. Poté, co skóroval, dostal přímo na ledě mozkovou mrtvici a zemřel.

Jeho spoluhráči si úmrtí svého kamaráda, který neměl žádné zdravotní problémy, neumí vysvětlit. Přímo na místě se ho ještě snažili oživit, ale nepovedlo se to ani jim, ani přivolaným záchranářům. O tragické události informuje slovenský web cas.sk.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

"Byl to vynikající kamarád a skvělý hráč. Hokeji se věnoval dlouho a uměl ho hrát lépe než kdokoli z nás. Nikdy nezapomenu na ten osudový den, "vzpomínal kamarád Vlado, kterého slovenský server cituje.
 

Mladý hokejista s přezdívkou Tiger přišel minulý týden na trénink a makal jako obvykle. Nic ho netrápilo. Jenže z ničeho nic dostal mozkovou mrtvici a na ledě zemřel.
 

"Trénovali jsme, Rado vstřelil gól a pak padl bezvládně na led. Nejdříve jsme si mysleli, že jen běžně spadl. Když se déle nehýbal, přišli jsme k němu a on nedýchal, "povzdechl si Vlado. Kamarádi a spoluhráči ho začali oživovat. "Volali jsme i záchranku, ale všechno bylo marné," dodal smutným hlasem.

TN.cz