Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.1. 2012 15:21

KRUTÝ OSUD! Hokejista vstřelil gól, padl na led a zemřel

Hokejista
Zdroj: oficiální zdroj
Ilustrační fotografie
Témata:

Tragická událost se stala na Slovensku. Třicetiletý hokejista Radovan Viskup z týmu Stará Turá vstřelil na tréninku gól a bezvládně padl na led. Poté, co skóroval, dostal přímo na ledě mozkovou mrtvici a zemřel.

Jeho spoluhráči si úmrtí svého kamaráda, který neměl žádné zdravotní problémy, neumí vysvětlit. Přímo na místě se ho ještě snažili oživit, ale nepovedlo se to ani jim, ani přivolaným záchranářům. O tragické události informuje slovenský web cas.sk.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

"Byl to vynikající kamarád a skvělý hráč. Hokeji se věnoval dlouho a uměl ho hrát lépe než kdokoli z nás. Nikdy nezapomenu na ten osudový den, "vzpomínal kamarád Vlado, kterého slovenský server cituje.
 

Mladý hokejista s přezdívkou Tiger přišel minulý týden na trénink a makal jako obvykle. Nic ho netrápilo. Jenže z ničeho nic dostal mozkovou mrtvici a na ledě zemřel.
 

"Trénovali jsme, Rado vstřelil gól a pak padl bezvládně na led. Nejdříve jsme si mysleli, že jen běžně spadl. Když se déle nehýbal, přišli jsme k němu a on nedýchal, "povzdechl si Vlado. Kamarádi a spoluhráči ho začali oživovat. "Volali jsme i záchranku, ale všechno bylo marné," dodal smutným hlasem.

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.1. | 18:31 zedoo
19
tohle je opravdu trochu moc....psat o zemrelem hokejistovi a dat ilustracni ...
13.1. | 12:58 Anet-ka Ježkánek
2
Hraju také hokej ;) je to velmi smutné když se stane něco takového,myslím si že ...
13.1. | 12:58 Anet-ka Ježkánek
2
Náhlasit nevhodný komentář
Hraju také hokej ;) je to velmi smutné když se stane něco takového,myslím si že tu fotku tam neměli dávat.....když se občas koukám na hokej a je tam rvačka-říkám si, že už je to takový sport, a že když je člověk odvážný je to lepší ;) .....ale je to velmi smutné, škoda že mu nešlo už pomoci
18.1. | 07:24 metteorwa
8
Náhlasit nevhodný komentář
Nova jako taková nikdy moc soudná nebyla a TN.cz je přímo katastrofa. Holt spoluhráči svého mrtvého kamaráda nevyfotili jak bezvládně leží na ledě, tak si našli nějakou fotku, která aspoň může vzbuzovat takový dojem. Zprávy bez ilustračních obrázků nejsou zprávy!...hambu na vás....
17.1. | 19:31 Thomas Winters
11
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím co ta fotka k****?! Aspon trochu čestnosti BOHA!!!
17.1. | 18:31 zedoo
19
Náhlasit nevhodný komentář
tohle je opravdu trochu moc....psat o zemrelem hokejistovi a dat ilustracni fotku hrace NHL!!!! jste v poradku???
17.1. | 17:18 kalnormin1
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nadějného hráče je škoda,ve 30-ti letech měl před sebou ještě skvělou budoucnost. Osud chtěl něco jiného. Alespoň odešel na sportovní věčnost s pěkným gólem.