Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.1. 2012 18:23

VIDEO: K popukání. Na hokeji použili stůl místo plexiskla

Témata:

Neuvěřitelný obrázek nabídlo utkání druhé hokejové ligy mezi Havířovem a Uherským Hradištěm, kde si počínali vskutku originálně.

O Češích se hovoří jako o mistrech improvizace, což se znovu potvrdilo na zápase třetí nejvyšší hokejové soutěže mezi Uherským Hradištěm a Havířovem. V 58. minutě se po střetu u mantinelu rozbilo plexisklo.
 

Pořadatelé v Uherském Hradišti posléze zjistili, že náhradní nemají. V tu chvíli hrozilo, že se zápas nedohraje. To by vadilo asi hlavně hostům z Havířova, kteří vedli 3:2. Právě havířovský hokejista Michael Sztefek přišel s originálním nápadem.


 

"Na scéně se objevil se stolem v rukou s tím, že onen kus nábytku nahradí právě chybějící plexisklo," popisoval situaci Dalibor Durčák z Havířova. Ve smyslu pravidla, že se musí udělat maximum pro to, aby se hokejový zápas dohrál, s tímto originálním řešením obě strany souhlasily.


 

Náhradní brankář Havířova Lukáš Daneček tak neváhal, nasadil si helmu a držel stolek jako součást hrazení celé dvě minuty až do konce zápasu. Inu, ti Češi si opravdu umí poradit v každé situaci.

 

TN.cz