Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 6. 2014
s ostudou domů

Nemáme na to, přiznal Ronaldo. Messi a Neymar uspěli, on ne

Cristiano Ronaldo
Zdroj: isifa.com
Cristiano Ronaldo

Neymar září, Messi táhne Argentinu svými góly. Třetí z trojice fotbalových celebrit ale důvod k radosti nemá. Cristiano Ronaldo v Brazílii se svým týmem shořel. Lepší fotbal než Portugalci, hrají i Američané. Ale i proto že hlavní hvězda nedává góly.

Cristiano Ronaldo měl možnost v utkání s Ghanou nejen dostat Portugalsko do play off, ale v jediném utkání mistrovství světa také střelecky dotáhnout na svého rivala v boji o post nejlepšího fotbalisty světa Lionela Messiho. Jenže selhal střelecky. V posledním zápase základní skupiny byl hned pětkrát blízko gólu! Dal ale jen jediný.
 

Drbe si hlavu, protože kdyby Portugalci vyhráli o čtyři branky, mohli postoupit. "Vytvořili jsme si hodně šancí, ale neproměnili jsme je," litoval Ronaldo, který byl vyhlášen hráčem zápasu. "Věděli jsme, že musíme vyhrát větším rozdílem a že jsme závislí na pomoci Německa. Bohužel se to nepovedlo, i když jsme si zasloužili lepší výsledek. Ale po tomto výkonu můžeme odjíždět s hlavou vztyčenou," prohlásil kanonýr Realu Madrid.


Na turnaji se mu však jako celému Portugalsku příliš nedařilo, vedle gólu si už připsal jen asistenci na trefu Varely při remíze 2:2 s USA. "Pravděpodobně jsme jen průměrný tým. Lhali bychom, kdybychom tvrdili, že patříme ke špičkovým týmům. Musíme být pokorní. Už jen to, že jsme se na turnaj dostali, musíme

čtk TN.cz