Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.7. 2014 18:06
video a galerie Smutní celá Brazílie

Emotivní VIDEO: Neymar brečí na vozíku, spoluhráči ho utěšují!

Celá Brazílie smutní a toto video je jen pro otrlé fandy brazilského fotbalu. Je na něm největší hvězda brazilského týmu Neymar. Jindy je veselý, rozesmátý, ale teď je skleslý a z očí mu tečou slzy. Po čtvrtfinále z Kolumbií totiž skončil na invalidním vozíku!

Tohle video je hodně emotivní. Brazilského útočníka Neymara vyloží ze sanitky a usadí na invalidní vozík, jeho spoluhráči se ho pak snaží utěšit! Ale zřejmě to není nic platné, protože brazilská hvězda si už na šampionátu nezahraje.
 

17

GALERIE: Zraněný Neymar na vozíku

Zdroj: APTN

Neymar na vozíku - 1

Hodnocení:


 

Jeho mise skončila ve čtvrtfinále, kdy mu při nešetrném zákroku v 87. minutě kolumbijský kapitán Zúňiga zlomil obratel! Brazílie sice vyhrála 2:1, ale ztratila svou největší hvězdu. V semifinále proti Německu to budou mít "kanárci" hodně těžké.
 

Převoz Neymara do nemocnice ZDE:
 


 

"Chceme vyhrát titul pro Neymara," burcuje celou Brazílii kapitán týmu Thiago Silva. Ten ovšem do důležitého semifinále s Německem také nezasáhne, protože má stopku za dvě žluté karty. Do finále či boje o třetí místo už ovšem na rozdíl od Neymara nastoupí. "Neymar je pro nás velmi důležitý a byli jsme na něm hodně závislí. Ale možná nás to pomůže sjednotit a dodá nám to další motivaci," dodal Silva.
 


"Není to vážné a nebude třeba operace, ale nesmí se teď moc hýbat, aby se vyléčil. Proto nebude schopen pokračovat na turnaji," řekl lékař brazilské reprezentace Rodrigo Lasmar s tím, že léčba zabere čtyři týdny. Neymar se ihned vrátil s týmem do Ria de Janeiro, když ho z letiště na týmovou základnu dopravila ambulance.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chci do trojky s tvou ségrou! Anglický fotbalista obtěžoval dívky ještě před vyřazením

Jak to vypadá, když MS ve fotbale komentuje kartářka Jolanda?

TN.cz