Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 9. 2014
posila jako hrom

Návrat elitního snajpra! Milan Baroš míří do Baníku Ostrava

Milan Baroš
Zdroj: isifa.com
Milan Baroš

Bývalý reprezentační útočník Milan Baroš je údajně velmi blízko podpisu smlouvy s vedením fotbalistů Baníku Ostrava. Podle deníku Sport by se během nejbližších dnů měl vrátit do mateřského klubu, momentálně je po zdravotních problémech volným hráčem.

"Pracujeme na tom, aby Milan do Baníku přišel," citoval Sport předsedu představenstva Baníku Petra Šafarčíka. Ten má údajně dnes v Praze jednání s Barošovým agentem Pavlem Paskou o podobě smlouvy. Ve středu by pak mohl být návrat klubové ikony oznámen oficiálně.
 

Dvaatřicetiletý odchovanec Baníku se poprvé vrátil do Ostravy v roce 2013 po angažmá v Liverpoolu, Aston Ville, Lyonu či Galatasarayi. Během jara stihl odehrát devět zápasů a dal v nich pět branek. Po sezoně pak zamířil do tureckého Antalyasporu, v prosinci si však poranil koleno a od té doby nehraje.
 

Během léta mohl Baroš zkusit angažmá v nově vzniklé indické Superlize, ale koleno si vyžádalo delší rekonvalescenci. Nyní je však již zdravotně v pořádku a připraven vrátit se na trávník.

ČTK