Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.6. 2015 16:08
módní rozbor přehnal to?

Kadlec šokoval. Možná trendy, ale jde o přešlap etikety, říká stylistka

Vítězové Galavečeru fotbalové Synot ligy
Zdroj: ČTK
Vítězové Galavečeru fotbalové Synot ligy

Všimli jste si? Galavečer fotbalové Synot ligy měl několik vítězů, ale také jednoho borce, který na sebe strhl pozornost díky odvážnému outfitu. Útočník Sparty Václav Kadlec si pro cenu přišel s odhalenými kotníky a v botách bez ponožek!

Mladý útočník z Letné dal najevo, že při svém krátkém působení v zahraničí nabral zkušenosti nejen na zeleném pažitu. Možná i proto se nebál přijít na závěrečný banket a vyhlášení anket tak trochu jinak, než všichni ostatní.


Jenže prý všechno nebylo tak, jak by mělo být. Módní výstřelek neunikl ani expertkám, které se vyjadřují k oblékání.


"Václav Kadlec zřejmě válí na trávníku, ale ve světě módy si evidentně jistý není. Ukázal to jeho neslavný pokus o originalitu na slavnostním předávání cen. Jeho outfit nebyl ani tak přešlap v módě jako v etiketě. Už název události - Galavečer Synot ligy - napovídá, že by se hosté měli opravdu hodit do gala, a raději se vyhnout módním výstřelkům," říká stylistka Petra Stěhulová.


Victor Cruz a Dwayne Wade
Zdroj: Twitter Victor Cruz a Dwayne Wade


Kadlec si vzal za vzor zřejmě zámořské celebrity Dwayna Wadea a Victora Cruze, kteří si vyšli na bankety právě v podobném outfitu. Podle slavného basketbalisty či hráče amerického fotbalu by se možná brzy mohla řídit nová módní vlna.


"Na nohy gentlemanů patří jednoznačně černé lakýrky. Semišový výstřelek mladého fotbalisty by jistě uspěl na ulici jakékoliv světové metropole, ale na této slavnostní události byl krutě mimo. Nemluvě o vyhrnutých kalhotách a rozdílné barvě kalhot a saka. Zkrátka jako pěst na oko," dodává.


Václav Kadlec a Pavel Paska
Zdroj: Profimedia Václav Kadlec a Pavel Paska


Kadlec podle ní chyboval třeba i v tradičním detailu. "Pásek musí mít stejnou barvu jako boty, což ignoroval," přidává kritiku Petra Stěhulová.


Václav Kadlec si přesto zaslouží uznání za odvahu. Mnohdy nudné vyhlašování cen mělo díky němu aspoň trochu zajímavou mezihru.

ram TN.cz