Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 10. 2014
comeback nemůže se dočkat

Barošův návrat se blíží! Prozradil, kdy oblékne dres

Milan Baroš
Zdroj: isifa.com
Milan Baroš

Milan Baroš by se po dlouhodobém zranění mohl už za týden objevit opět na hřišti. Bývalý reprezentační útočník po operaci zkříženého vazu v koleni naplno trénuje a příští pátek v ligovém utkání Ostravy s Jihlavou by už měl být na lavičce Baníku.

Nejlepší střelec mistrovství Evropy 2004 se po dlouhé individuální přípravě už ve středu začlenil do společného tréninku s Baníkem, kterému se nedávno upsal do konce ročníku. "Poprvé jsem naplno trénoval s manšaftem a musím to zaklepat, koleno drží. Za celý trénink se neozvalo, všechny změny směru, střelba jsou v pořádku. Ani v hlavě nemám žádný blok a podvědomý strach," řekl dnes novinářům Baroš.


Zdárná rekonvalescence a návrat do tréninku tak zesílily pravděpodobnost, že někdejší hvězda Liverpoolu, Lyonu či Galatasaraye Istanbul co nevidět vyběhne po deseti měsících i do ostrého zápasu. Ostravský odchovanec nehrál od prosincového zranění kolena, které utrpěl v barvách Antalyasporu.


"Není vyloučeno, že za týden proti Jihlavě bych už mohl být na soupisce. Pochopitelně nejdříve jako náhradník s tím, že bych to třeba v závěru mohl na pár minut zkusit. Ale to jsou jen úvahy, uvidíme, jak se budu za týden cítit. Zatím je předčasné slibovat nějaké přesné datum," řekl Baroš.

TN.cz