Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 6. 2015
přestup radši šel jinam

BANÍČKU, MĚJ SE! Baroš bude hrát za Mladou Boleslav

Milan Baroš zaujal na tiskové konferenci, kde oznámil, že se vrací do Baníku, svým vousem.
Zdroj: ČTK

Baníčku, už nejsem s tebou. Jdu pryč! Bývalý reprezentační útočník Milan Baroš po odchodu z Ostravy posílil Mladou Boleslav. Třiatřicetiletý fotbalista podepsal se čtvrtým celkem minulé ligové sezony smlouvu na dva roky.

Vypadá to jako dramatický a hlavně demonstrativní odchod z Bazalů. Milan Baroš se rozhodl, že pod současným vedením ostravského klubu hrát nebude. Oznámil, že nedostal žádnou nabídku na prodloužení smlouvy a odjel na dovolenou. Mezitím ale dal svému agentovi Pavlu Paskovi souhlas k jednání s Mladou Boleslaví.


Milan Baroš
Zdroj: isifa.com Milan Baroš


V pátek pak Středočeši oznámili světu senzační novinku. Novým působištěm Baroše nebude ani Sparta, ani Slavia, Jablonec nebo Plzeň. Baroš bude hrát za FK Mladá Boleslav. Podle tiskové zprávy završili šéf klubu Josef Dufek a sportovní ředitel Michael Doležal v sídle společnosti ISM v Praze s panem Pavlem Paskou jednání o angažmá útočníka Milana Baroše v modrobílém boleslavském dresu.


Milan Baroš
Zdroj: ČTK


Smlouva zní na dva příští roky, to znamená do konce června roku 2017. Podrobnější informace o příchodu Milana Baroše do FK Mladá Boleslav a dalších kádrových změnách poskytnou představitelé klubového vedení na oficiální tiskové konferenci v pondělí 22. června od 12,30 hodin v Press centru areálu mladoboleslavského Městského stadionu.

ČTK TN.cz