VIDEO předvede to na letné?

VÝSTAVNÍ VĚŠÁK! Pirlo poslal českým fotbalistům parádní vizitku

Andrea Pirlo
Zdroj: isifa.com

Za necelý týden čeká české fotbalisty kvalifikační duel s Itálií. V bojích o mistrovství světa už nesmí zaváhat. Vizitku poslal českému týmu Andrea Pirlo. Snad se mu podobný trestný kop nepovede na Letné...

Italové si pozvali k přípravnému duelu tým San Marina. Svému soupeři sice nasázeli jen čtyři góly, ten Pirlův byl ale výstavní.

Vicemistři Evropy díky vítězství v Boloni ukončili sérii sedmi přátelských utkání bez vítězství.

TRESTŇÁK ANDREY PIRLA

Itálii, která naposledy v přípravě porazila 11. listopadu 2011 Polsko 2:0, za výhrou nasměrovali v prvním poločase Andrea Poli a Alberto Gilardino. Po Pirlově trestňáku se ještě trefil Alberto Aquilani. Navíc Mario Balotelli, jenž přišel na hřiště po přestávce, dvakrát trefil tyč.

Kvůli zranění musel těsně před přestávkou střídat obránce Luca Antonelli, který má podle prvních informací zlomenou holenní kost.

V kvalifikaci mistrovství světa tým trenéra Cesareho Prandelliho ještě neprohrál a v tabulce skupiny B je po pěti zápasech s 13 body první. Česká republika, která přivítá Itálii v Praze na Letné v pátek 7. června, je s osmi body třetí.