Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2012 13:23
ANKETA VAŠE TIPY?

Jak zahrají Češi proti Bulharsku? Urvou 3 body?

Zdroj: TV Nova
Témata:

V úterý čeká fotbalovou reprezentaci další klíčový zápas světové kvalifikace. Na Letné se utká s Bulhary. Ti už jsou v Praze a trenér Bílek na ně chce vyrukovat se stejnou sestavou jako proti Maltě. Uspějí Češi v posledním kvalifikačním zápasu podzimu?

Kouč Bílek na tiskové konferenci prozradil, že postaví stejnou jedenáctku jako proti Maltě. Jen možná zvolí jiné rozestavení. „Není důvod něco měnit, ale abych pravdu řekl, ještě nejsem stoprocentně rozhodnutý o tom, v jakém rozestavení nastoupíme,“ uvedl Bílek.
 

Gólman Petr Čech pamatuje zápas s Bulharskem před deseti lety, kdy soupeře v rozhodujícím utkání o baráž na světový šampionát češi roznesli 6:0. V úterý ale vyběhne na trávník sebevědomý soupeř, který v posledním utkání remizoval s Dánskem 1:1, i když hrál víc než hodinu o deseti.

Anketa

Jak podle vás dopadne zápas Česko - Bulharsko?

Hlasovalo 91 lidí.

„Rozhodně nejsem spokojen s tím, jakým způsobem rozhodčí pískali naše poslední tři zápasy, ale věřím, že v utkání proti Česku budou spravedliví,“ nechal se slyšet kouč Bulharů Ljuboslav Penev.
 

Bulhaři někdy doplácejí na svůj živelný temperament, hlavní lodivod ale věří, že jeho svěřenci budou hrát v rámci pravidel, i když na trávníku jsou odhodláni bojovat o každý centimetr.
 

Český tým nic jiného, než výhru nevere a dopředu ho na letné požene zhruba 15 tisícovek fanoušků. Hráči věří, že podají takový výkon, aby trénink bulharských fanoušků na zápas byl úplně zbytečný.

jpz TN.cz