Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.11. 2011 15:57

VIDEO: Radek Drulák nemá č****a, zpívali fotbalisté!

Zdroj: TV Nova
Témata:

Hodně vulgárním způsobem reagovali fotbalisté při postupových oslavách na dřívější kritiku, kterou na ně během kvalifikace chrlil Radek Drulák.

Po obrovských těžkostech v kvalifikaci se české fotbalové reprezentaci nakonec podařilo postoupit na evropský šampionát. S ohledem na kritiku, která se na fotbalisty valila ze všech stran, se pro ně jednalo o velkou satisfakci.
 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Bujaré oslavy fotbalistů. Domů dorazili skoro nazí
VÁLKA! "Šmicer? Ať ten mladý SMRAD DRŽÍ HUBU,“ soptí Drulák
 

A při oslavách postupu tak čeští hráči povolili uzdu svým emocím a pustili se do těch, kteří je kritizovali a nevěřili jim. Symbolem této kritiky se stal Radek Drulák, který se navezl do reprezentačního kouče Michala Bílka po remíze 2:2 ve Skotsku. "Na co tam ten Bílek sedí? Buď tomu nerozumí, tak ať jde do prdele. Nebo má strach toho hráče vystřídat, že mu příště nepřijede? Tak to ať jde taky někam. Podle mě není persóna. Vůbec žádná, nikdy nebyla," řekl tehdy Drulák po zápase deníku Sport.

 

Anketa

Souhlasíte se způsobem, jakým slavili fotbalisté postup?

Hlasovalo 14504 lidí.

 

A bývalý reprezentant se pustil i do hráčů, kteří podle něj hráli ve Skotsku špatně. Největší kritika se ale snesla na manažera reprezentace Vladimíra Šmicera, který mu přes noviny oponoval a to Druláka ještě více rozlobilo. "Ať drží hubu, je ještě sopel podle mě. Ať se podle toho chová. Mě by neměl kritizovat takovej mladej smrad jako je Šmicer, chybí mu úcta k nám starším, co jsme něco dokázali,“ řekl tehdy na Šmicerovu adresu Drulák.

 

Drulák: Žalovat je nebudu

 

A právě tyto a další výroky Drulákovi čeští fotbalisté na letišti v Podgorici "spočítali". Při čekání na let do Prahy zřejmě alkoholem posilnění hráči zpívali nejen tradiční "Kdo neskáče, není Čech", ale i "Radek Drulák nemá č****a". Přitom věděli, že je natáčí kamera, dokonce to pojali jako veřejné vystoupení. "Toč to! Ale vysílat se to bude až po 22. hodině," hulákal jeden z hráčů těsně před sborovým začátkem pokřiku.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Samotný Drulák uvažoval o možnosti, že bude žalovat Fotbalovou asociaci České republiky (FA ČR) i samotné hráče. Nakonec od toho ale upustil. "Přemýšel jsem o tom celou noc a dokonce se mi nabízeli nějací právníci, ale s nikým se soudit nebudu. Nějaké kroky podniknout chci, ale nebudu to řešit soudní cestou," řekl ve čtvrtek TV Nova Radek Drulák. "Před pravými fanoušky se hráči odepsali sami. Já počítal s tím, že když budu kritizovat, tak se mi to může vrátit, ale nečekal jsem, že to bude takovýmto stylem," dodal Drulák.

 

Výstup reprezentantů odsoudil bývalý gólman reprezentace Pavel Srníček. "Když už to vyhráli, tak se nad to mohli nějak povznést. Myslím si, že to pro ten náš fotbal není dobrá reklama," uvedl bývalý gólman v rozhovoru pro tn.cz.

jvl, hrc TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.11. | 20:48 jennet
8
Jóóóó, český fotbal - pan Drulák ho nemá a pan Bílek jich má kolem sebe tolik, ...
17.11. | 06:31 choppergang
-1
...
19.5. | 22:59 azylpraha10
0
Náhlasit nevhodný komentář
http://www.azyl-praha10.cz
19.11. | 13:35 zikveta
4
Náhlasit nevhodný komentář
to jirkakr: myslíte, že jim to přeju? Tak to prrr... Jen nesouhlasím s tím, jak se nad nimi neustále drží ochraná ruka a čeká se, až přijde nějaké Spasení... a balamutit tím celý národ, to taky není dvakrát hezký. Jen je mi líto, že lidi, jako je třeba Rosický, kteří mají spoustu důvodů k ...
18.11. | 23:03 Jirka K.
1
Náhlasit nevhodný komentář
Velice jsem se radoval, že fotbalisté postoupili, ale to co předvedli, tím mě velice zklamali. Rozhodně s tím nesouhlasím a mrzí mě to. Na druhou ztranu mě mrzí i způsob vyjadřování pana Druláka, i když si ho velice vážím. Pak se nemůže divit že se fotbalisté nechají unést a dají to najevo, i když ...
18.11. | 21:20 martin kolařík
4
Náhlasit nevhodný komentář
bylo doba,kdy sem rosu obdivoval a obhajoval,ale to co ted předvedl společně s těmi ostatními antifotbalisty je ubohé. potkat ho ,toho namistrovanýho frajírka,spratka,už by ji měl,zleva i zprava,šmejd jeden. a o barošovi se nemá cenu ani bavit nebot to je známé hovado!!! jinak p.DRULáKU ve všem ...
17.11. | 21:55 rudlaba
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ten ubožák by měl složit kapitánskou funkci a pásku
17.11. | 21:34 hopkop
6
Náhlasit nevhodný komentář
Bohužel se předvedla banda omezených blbců která si jen myslí, že umí hrát fotbal. Do opravdových fotbalistů mají hodně daleko. O Rosickém jsem si dosud myslel, že má mozek. Co dodat, na Euru nemá tahle banda co pohledávat. Je to jen důkaz, kam náš fotbal klesl.
17.11. | 20:48 jennet
8
Náhlasit nevhodný komentář
Jóóóó, český fotbal - pan Drulák ho nemá a pan Bílek jich má kolem sebe tolik, že by si z nich mohl nechat ušít kožené kalhoty.
17.11. | 20:36 pipinjskvostny
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdy se nevyjadřuj,i ať kluci slaví, znám to . Ale pánové trochu pokory a úcty, vím, je těžké ustát ten tlak, tohle je ale na úrovni kanálu. Za ty peníze, které za fotbal berete, byste se měli chovat jako profíci, a ne jako kánálníci. Myslím, že Vaši rodiče, pánové, z Vás radost nemají.Poprvé za ...
17.11. | 20:34 Jan Ryba
4
Náhlasit nevhodný komentář
Celé fotbalové národní mužstvo je banda stupidních hovad!!!! Doufám, že na Euru vypadnou co nejdřív. Nic jinýho si nezaslouží...proti Černé Hoře nic nezahráli a postup si zasloužil soupeř. A teď se projevili při oslavách jaký jsou to ubožáci. Českýmu národu dělají akorát ostudu!!!! Miluju ...
17.11. | 20:33 psycho2
6
Náhlasit nevhodný komentář
Jen jestli ho má ta naše pseudohvězda z Arsenalu!!!! Je to banda vydlabaných machírků, kteří mají od balonu vytlučenou palici a teď jim ještě bude šéfovat zloděj Pelta.... Konec fotbalu v Čechách... Budeme ještě za 50 let vzpomínat na borce okolo Nedvěda, Poborského, tahle lůza jim nesahá ani po ...