Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2011

Torres: Do lepšího klubu jsem přestoupit nemohl

Témata:

Španěl Fernando Torres je nadšený z nového týmu.

Španělský fotbalový útočník Fernando Torres je přesvědčený o tom, že poté, co v Liverpoolu odehrál tři a půl sezony, už potřeboval změnu klubu. Prohlásil to v úterý pro Chelsea TV.

 

Torresův odchod z Liverpoolu do Chelsea se stal nejsledovanějším fotbalovým přestupem zimy. Londýnský klub za něj zaplatil 50 milionů liber, tedy asi 1,4 miliardy korun. A španělský reprezentant je z transferu nadšený. "Udělal jsem parádní krok v kariéře. Chelsea je skvělý klub, jeden z největších v Evropě. Do lepšího jít ani nelze," konstatoval šestadvacetiletý Torres.

 

V Liverpoolu se již šťastný necítil. "Nemohu proti němu říct křivé slovo, jen díky němu jsem se stal lepším hráčem, ale zkrátka už nastal čas na změnu. Teď je přede mnou nová výzva v Chelsea, za kterou chci odvádět co nejlepší možné výkony," poznamenal nový spoluhráč českého brankáře Petra Čecha.

 

Premiéru v modrém dresu si odbude v neděli právě proti Liverpoolu. Ostré vzkazy si tak vyslechne hlavně od fanoušků, kteří už začali pálit jeho dresy. "Ideální to není, ale s tímhle já nic neudělám. Mohu jen ujistit, že se pokusím vstřelit gól i v neděli," uzavřel Torres.

tn.cz / Mediafax