Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.6. 2015 15:25
premier league přestup na spadnutí

O krok blíž Arsenalu! Čech změní působiště možná už příští týden

Tomáš Rosický a Petr Čech
Zdroj: Twitter.com

Londýnský Arsenal po českém gólmanovi Petru Čechovi hodně touží. Svědčí o tom fakt, že je ochoten městskému rivalovi Chelsea zaplatit dokonce více, než požadoval. Pokud to vyjde, reprezentační jednička by mohla změnit zaměstnavatele už příští týden.

Ještě nedávno kouč Chelsea José Mourinho nechtěl o Čechově přesunu v rámci britské metropole ani slyšet, později se smířil i s touto variantou, nicméně vedení "Blues" stanovilo odstupné na 10 milionů liber, tedy téměř 400 milionů korun.

 

Pokud ovšem na Stamford Bridge počítali s tím, že tak hluboko do kapsy nikdo nebude chtít sáhnout, přepočítali se. Arsenal je připraven vysázet na dřevo ještě o milion liber víc. Zdá se tak pravděpodobné, že třiatřicetiletý brankář dá "Gunners" přednost třeba před francouzským Paris St. Germain.

 

Jelikož se Arsenal rozhodl ponechat si ve svých službách i záložníka Tomáše Rosického, ačkoliv ten v uplynulé sezóně nedostával od kouče Wengera tolik prostoru, jak by si sám představoval, vypadá to, že by si obě reprezentační opory mohly už brzy zahrát ve stejném dresu.
 

TN.cz