Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 10. 2010

Ferguson: Nepořádek kolem Rooneyho brzy vyřeším

Témata:

Dlouholetý manažer Manchesteru United Alex Ferguson hodlá mít co nejdříve jasno o budoucnosti rebela Wayna Rooneyho. Dveře do klubu mu ale nezavírá.

Bylo chvíli po utkání Ligy mistrů mezi Manchesterem a tureckým Bursasporem, které favorizovaný celek vyhrál jen 1:0. Kouč Rudých ďáblů Ferguson ale na tiskové konferenci musel odpovídat hlavně na otázky kolem Rooneyho. Ten je u United nespokojený a veřejně prohlásil, že chce klub opustit. Údajně kvůli obavám, že Manchester nebude moci kupovat hvězdy té nejvyšší kvality – VÍCE ZDE.

 

Fergusonovi se však toto zdůvodnění evidentně nelíbí. “S Manchesterem se neděje vůbec nic špatného. Potřebujeme tuto kauzu uložit do postele. S klubem je všechno pořádku,“ ujistil renomovaný kouč a dodal. “Rooneyho vyjádření jsem celé neviděl, ale ten nepořádek kolem něj brzy vyřeším."

 

Možná se tak stane už dnes, kdy má Ferguson schůzku s výkonným ředitelem klubu Davidem Gillem. Že by ovšem Rooneymu sami “podtrhli židli“, není pravděpodobné. “Wayne má dveře otevřené. My potřebujeme dobré hráče, zvlášť když jsou tak dobří jako on,“ poznamenal nezvykle servilním tónem Ferguson.

 

K utkání s Bursasporem, které kromě výstavního gólu Naniho příliš fotbalové krásy nepobralo, se zkušený Skot příliš nevyjadřoval. “Možná jsme mohli zahrát lépe, ale nejdůležitější je vítězství. Tak to jistě cítí i naši fanoušci. Navíc jsme měli zápas pod kontrolou, soupeře jsem do první šance pustili až těsně před koncem,“ zdůraznil Ferguson.

 


tn.cz / hum