Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 6. 2011

VYSTŘÍLEL SI SMLOUVU! Pospěch ve Slavii zůstává, Naumov balí kufry

Zbyněk Pospěch
Zdroj: Mediafax
Zbyněk Pospěch
Témata:

Slavia má také zájem, aby červenobílé barvy nadále hájili Stanislav Vlček, David Hubáček a Lukáš Jarolím.

Fotbalový klub Slavia Praha má zájem o útočníka Zbyňka Pospěcha a obránce Martina Dostála, v úterý klub na oba hráče uplatnil opci a v současné době probíhají jednání ohledně uzavření kontraktů mezi fotbalisty a klubem. "Sešívaní" o tom ve středu informovali na svých webových stránkách.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Osmadvacetiletý Pospěch přišel do Slavie během zimní přípravy na hostování z Brna a v jarní části Gambrinus ligy vstřelil sedm branek. Slávistický odchovanec Dostál se k A-týmu připojil ještě před začátkem zimní přípravy, jednadvacetiletý obránce je ve Slavii na hostování z nedalekých Čelákovic.

 

V klubu končí Zlámal s Naumovem a asi i Koubský

 

Slavia má také zájem, aby červenobílé barvy nadále hájili Stanislav Vlček, David Hubáček a Lukáš Jarolím. Trojice zkušených hráčů obdržela od vedení klubu návrh nových smluv, stávající kontrakty jim vyprší 30. června. Vedení Slavie se naopak rozhodlo neprodloužit spolupráci s obráncem Benjaminem Vomáčkou, brankářem Zdeňkem Zlámalem a útočníkem Riste Naumovem.

Důležitý okamžik utkání, brankář Zlína Zdeněk Zlámal dostává od rozhodčího červenou kartu za faul na Gaúcha.
Zdroj: Dušan Vrbecký Zdeněk Zlámal

Vomáčka přišel do Slavie před dvěma lety po vypršení smlouvy v MŠK Žilina, v červenobílém dresu odehrál 20 ligových zápasů, osm duelů v evropských pohárech a pět utkání v Ondrášovka Cupu. Zlámal působil v pražském klubu od září 2010 na hostování z italského Udine. Pětadvacetiletý brankář nastoupil do devíti ligových zápasů a čtyř duelů Ondrášovka Cupu.

 

Svolení k hledání nového angažmá dostal od klubu Jiří Koubský. Osmadvacetiletý obránce odehrál ve Slavii dvanáct ligových zápasů, ve kterých vstřelil dvě branky. Koubský přišel do Prahy v červnu 2010 jako volný hráč, předtím působil pět let ve švýcarském St. Gallenu.

tn.cz / Mediafax