Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 5. 2012
SPARTA CHCE LAVIČKU

Sparta nabídla Lavičkovi smlouvu. Trenér s podpisem zatím váhá

Témata:

Fotbalová Sparta už potvrdila, že jedná s trenérem Vítězslavem Lavičkou, jemuž předložila smlouvu a v tuto chvíli čeká, jak kouč zareaguje.

Fotbalová Sparta Praha oficiálně představí jméno nového trenéra až před zahájením letní přípravy, která na Letné vypukne ve středu 13. června.
 

Vedení letenského klubu jedná s Vítězslavem Lavičkou, v klubu by navíc mohl pokračovat i Martin Hašek, který by měl mít na starosti mládež a rezervní tým.
 

"Můžeme potvrdit jednání s trenérem Lavičkou, který už od nás obdržel konkrétní nabídku. K dohodě ale zatím nedošlo. Nového trenéra představíme veřejnosti na startu letní přípravy," potvrdil mluvčí Sparty Ondřej Kasík.
 

Sparta zahájí přípravu na novou sezonu ve středu 13. června. Tou dobou už bude na Letné jasno o definitivním složení realizačního týmu a také o podobě hráčského kádru, se kterým bude chtít nový trenér pracovat.
 

Letenský tým čeká zhruba měsíční příprava, která na přelomu června a července zahrnuje i zahraniční soustředění v Rakousku. Prvním mistrovským kláním "rudých" bude 19. července úvodní duel 2. předkola Evropské ligy.
 

Ve Spartě bude s největší pravděpodobností i nadále pokračovat trenér Martin Hašek. Ten by po svém odchodu od prvního mužstva mohl zůstat jako šéftrenér mládeže, do jeho kompetencí by spadal také rezervní tým.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

"Není to nic nového, už po odchodu Martina Haška od A-mužstva jsme avizovali, že s koučem jednáme o jeho dalším působení v klubu. Ještě není nic uzavřeno," uvedl Kasík. Dvaačtyřicetiletý Hašek by se měl na Letné stát šéftrenérem mládeže a zároveň koučem B-týmu, který pod vedením Zdeňka Svobody letos sestoupil do České fotbalové ligy.

Mediafax