Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 4. 2011

SKANDÁL: Pospěch zmlátil manželku a tchyni. "Jeho chování mě mrzí," řekl kouč Slavie

Zbyněk Pospěch
Zdroj: Mediafax
Zbyněk Pospěch
Témata:

Fotbalový útočník pražské Slavie Zbyněk Pospěch napadl podle čtvrtečního vydání deníku Blesk během nedávné reprezentační pauzy v opilosti svou manželku a tchyni.

Trenér "červenobílých" Michal Petrouš na setkání s novináři před pondělním derby se Spartou přiznal, že ho hráčovo chování zklamalo.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

"Zbyněk přišel sám a přiznal se, že měl rodinné problémy. Co se ale přesně stalo a jak to probíhalo, to nevím. Řekl jsem mu, že je sledovaná osoba a že si to musí uvědomit, než něco takového udělá. Omluvil se, sypal si popel na hlavu, ale já to chápu na sebe trochu jako podraz. Víme, že je to samorost a že už měl nějaké problémy, ale dali jsme mu šanci a on teď udělal tohle," vysvětloval ve čtvrtek Petrouš.
 

Už v nedělním ligovém utkání s Hradcem Králové hrál Pospěch s viditelnými stopami po zásahu policie při zmíněném incidentu, a také s horečkou. Proto teď několik dní ležel doma a netrénoval. Jestli ho Petrouš nasadí v pondělním derby, není jisté. "Uvidíme, v jakém stavu přijde v pátek. Jestli na něm nechá viróza nějaké stopy. Je možné, že ho posadím i kvůli tomu incidentu na lavičku," řekl Petrouš.

Michal Petrouš
Zdroj: Mediafax Kouč Slavie Michal Petrouš

Pospěchovi spoluhráči se k soukromé situaci vysokého útočníka moc vyjadřovat nechtěli. "Vůbec nevím, že se něco takového stalo. Slyším to od vás poprvé. Zbyněk je takový srdcař, že hrál už s Hradcem s horečkou," uvedl brankář Martin Vaniak a záložník Karol Kisel přidal: "To mi vůbec nepřísluší hodnotit, je to každého věc. Na mužstvu se to ale nijak nepodepíše."

Mediafax