Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.9. 2011 15:08

Řepka se při jednáních choval nevyzpytatelně, překvapení už nehrozí

Tomáš Řepka
Zdroj: Mediafax
Tomáš Řepka
Témata:

Obránce fotbalové Sparty Praha Tomáš Řepka se při jednání o případném přestupu do 1. FK Příbram, z něhož v úterý večer sešlo, choval nevyzpytatelně. To potvrdili jeho manažer Pavel Paska i činovníci Sparty.

"Nabídli jsme Tomášovi Řepkovi na příbramské poměry a s ohledem samozřejmě také na jeho věk nadstandardní smlouvu do konce sezony 2011/12 s vysokým platem. Sehnali jsme si na jeho odměny sponzory, teď jim to musím vysvětlovat. Těšili jsme se na něj. Každý je strůjcem svého štěstí. Pokud se Tomáš rozhodl, že bude raději sedět ve Spartě na tribuně nebo na lavičce, tak je to jenom jeho věc. U nás by určitě hrál a pomohl by nám. My jeho rozhodnutí musíme akceptovat," řekl agentuře Mediafax ve středu prezident 1. FK Příbram. Pro sedmatřicetiletého Řepku byla připravena suma, která by pokrývala jeho základní plat ve výši 300 000 korun plus bonusy do června 2012.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Přestup byl prakticky dohodnut už v sobotu, ale Řepka ještě žádal čas na rozmyšlenou. Rozhodující schůzku třikrát odložil. "Tomáš je prostě svůj. Je to skvělý fotbalista, ale takový střelec, nikdy nevíte, co udělá," poznamenal k tomu jeho manažer Pavel Paska.
 

Řízný stoper měl na rozmyšlenou, zda chce přestoupit do Příbrami, případně do středočeského klubu odejít na hostování do konce podzimu, pak se vrátit a případně si užít ještě zisk jednoho titulu. "Přišel s tím, že není spokojený, když nehraje. Poradili jsme se o tom a nabídli jsme mu, že mu nebudeme stát v cestě, pokud bude nabídku Příbrami akceptovat. Svoje úterní rozhodnutí, že zůstane ve Spartě, nám sám nesdělil. Vzkázal nám ho po panu Paskovi, ale z toho neděláme žádné závěry. Jsme už zvyklí na to, že se Tomáš chová nevyzpytatelně. Má u nás platný kontrakt do konce sezony, čímž je řečeno vše," řekl agentuře Mediafax personální ředitel Sparty Jakub Otava.
 

Středa je posledním dnem, kdy lze v Čechách ještě přestupovat. "Myslím, že už další překvapení nehrozí. Samozřejmě, že při jeho nevyzpytatelnosti se ještě může teoreticky stát, že nám odpoledne zavolá, že se dohodl třeba s Libercem, ale nyní je tato pravděpodobnost velmi malá. Do nějakých exotických končin ve svém věku během dneška asi neodejde," dodal Jakub Otava.

Mediafax