Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 11. 2011

Plzeňský kouč Vrba: Příbram si zasloužila vyhrát

Pavel Vrba
Zdroj: Mediafax
Témata:

Fotbalisté Viktorie Plzeň padli na hřišti Příbrami a po výsledku 1:2 si připsali čtvrtou prohru v této ligové sezoně. Podle plzeňského trenéra Pavla Vrby si domácí tým tříbodový zisk zasloužil.

Západočechům nevyšla hlavně první půle. „V prvním poločase jsme vůbec neběhali. Naši útočníci byli velmi statičtí a nebyli schopní se prosadit i přesto, že za stavu 0:0 měl Ďuriš obrovskou šanci, kterou hrubě nevyužil. Pak nás Příbram potrestala a vedla 1:0,“ řekl v rozhovoru pro Sport2 plzeňský trenér Pavel Vrba.
 

„Hlavně v prvním poločase byla Příbram bojovnější a šla více za vítězstvím. Ve druhé půli jsme se jim v tomto vyrovnali, možná jsme měli v některých situacích i trochu smůly, byla tam tyčka Bakoše. Ale Příbram si vítězství za celý zápas zasloužila,“ dodal sedmačtyřicetiletý kouč.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Na příbramské straně zavládlo nadšení. Po osmé podzimní výhře je středočeský celek na sedmém místě tabulky. „Jsem strašně moc šťastný, plníme si sny, mám vynikající vztahy s hráči. Na příbramské poměry předvádíme bezvadný fotbal, posloucháme jeden druhého a funguje to dobře,“ prohlásil trenér David Vavruška. Ten si přístupu hráčů po svém letním příchodu do Příbrami nesmírně váží. „Musí panovat profesionální přístup, nebylo to tak vždycky. Za vším je tvrdá práce, a pokud to hráči respektují, pak se dostaví i výsledky,“ dodal Vavruška.

Mediafax TN.cz