Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 3. 2012

Ostrava podruhé v sezoně mění trenéra. Baník povede Látal

Fotbalisté Baníku prožívají hrůzostrašný vstup do sezony.
Zdroj: Oficiální zdroj
Fotbalisty Baníku povede Radoslav Látal.
Témata:

Fotbalisty Baníku Ostrava povede k záchraně Radoslav Látal, vedení klubu oznámilo změnu v realizačním týmu v pondělí večer.

Ostravský klub mění trenéra už podruhé v sezoně, na lavičce týmu se před Látalem vystřídali Karol Marko a Pavel Malura.
 

Vedení ostravského klubu reagovalo na neutěšenou situaci. Baník je po 22 kolech s pouhými 15 body na 15. příčce tabulky Gambrinus ligy. Na záchranu ztrácí tým dva body, ale v posledních zápasech se mu příliš nedařilo. Navíc v průběhu sezony přišel o opory Marka Jankulovského a Václava Svěrkoše. Proto se teď Ostrava snaží posílit tým alespoň o zkušeného muže do realizačního týmu.
 

"Před pár minutami se domluvili s vedením Baníku Sokolov o uvolnění Radoslava Látala. V úterý nebo v dalších dnech bychom měli podepsat smlouvu do konce letošní sezony," sdělil agentuře Mediafax prezident klubu Petr Šafarčík. "Radoslav Látal si přivede asistenta Jiřího Nečka. Prvním asistentem zůstane Daniel Tchuř," upřesnil šéf klubu.
 

"Dekujeme trenérovi Malurovi za práci, kterou u nás odvedl. Hra se pod jeho vedením výrazně zlepšil, bohužel ale na bodovém kontě to nebylo vidět," upřesnil pravý důvod změny Šafarčík. Radoslav Látal by měl už v úterý vést Baník v tréninku.

 

Mediafax