Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 12. 2011

Kouč Nádvorník zůstává na Žižkově. Odejít mají někteří hráči

Roman Nádvorník
Zdroj: Oficiální zdroj
Roman Nádvorník
Témata:

I přes poslední dvě prohry s Příbramí a Slováckem by měl na Žižkově pokračovat trenér Roman Nádvorník. Podle pondělních zpráv už na Žižkově chystají první změny v kádru, odejít mají hráči, kteří jsou na hostování.

Druholigová Vlašim se v minulém týdnu dohodla s představiteli Viktorie Žižkov na tom, že Romana Nádvorníka uvolní trvale.
 

"Měl bych na Žižkově podepsat smlouvu na rok a půl. Doufám, že se nám podaří přivést v zimě do týmu nějaké útočníky. Vytipované bych je měl. Záchrana prvoligové příslušnosti není zatím něčím nemožným, protože na dně tabulky jsou bodové rozdíly zcela minimální," vysvětlil Roman Nádvorník.
 

Do zimní přípravy už Nádvorník nepočítá se čtveřicí hráčů, kteří byli v klubu na hostování. Jde o Macha, Bořila, Musiola a Kalivodu. Všichni mají do zimní přípravy nastoupit ve svých mateřských klubech.
 

Další konkrétní změny se budou řešit v nejbližší době. "Je to tak. Tato čtyři jména povolaly kluby zpět. My si nyní musíme situaci vyhodnotit a říci si, jakou cestou se na jaře vydáme. Své si k tomu sdělí i trenér Nádvorník, který by podle dohody klubů měl u nás zůstat," přiblížil sportovní ředitel Žižkova Jiří Rýva.

 

Mediafax