Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.6. 2013 17:41
zbytečná smrt tragédie mimo hřiště

EXKLUZIVNĚ: Talentovaný fotbalista Šumský boural, jeho přítelkyně náraz nepřežila

Zdroj: TV Nova
Témata:

Z krásného příběhu je zlý sen. Nicolas Šumský šel za velkým fotbalem do Argentiny a před dvěma lety se vrátil do Čech. Chtěl ukázat, že má na to hrát nejvyšší českou soutěž. Hrál za Bohemians 1905, dal krásný gól italské Parmě. Teď leží po těžké autohavárii v kritickém stavu v nemocnici. Jeho přítelkyně zemřela..

Nicolas Šumský se narodil ve Vysokém Mýtě a fotbal mu opravdu šel. Rozhodl se ale zkusit cestu, jakou se vydávají spíš hokejové talenty. Už jako mladý zamířil do zahraničí.
 

110

GALERIE: Nehoda Nicolase Šumského

Zdroj: Policie ČR

Fotbalista Šumský boural - 11

Hodnocení:

Pobýval ve fotbalových akademiích ve Francii a nakonec zakotvil v exotické Argentině. Kdo z mladých kluků může říct, že kopal za slavné River Plate nebo Argentinos Juniors.
 

 

Nicolas Šumský
Zdroj: oficiální zdroj

V létě 2011 se rozhodl pro návrat do rodné vlasti. Zájem měli ve vršovickém Ďolíčku. I když se do prvního týmu příliš neprosadil, stále všichni věřili, že neřekl poslední slovo. Však je mu teprve 19 let. Poslední velký gól dal dokonce italské Parmě, když se „klokani“ vraceli na svůj stadion.


PARÁDNÍ GÓL NICOLASE ŠUMSKÉHO DO SÍTĚ FC PARMA (v čase 02:10)


 

Teď to s Nicolasem Šumským vypadá zle. Mezi Holicemi a Vysokým Mýtem blízko odbočky na Zámrsk sjel ve středu večer ve fiatu do protisměru a narazil do stromu. Společně se svou osmnáctiletou přítelkyní jeli pro její maturitní vysvědčení.


"Řidič z dosud nezjištěné příčiny přejel do protisměrné části komunikace a dále do silničního příkopu s následným nárazem pravého boku vozidla do kmene vzrostlého stromu. Následky této události jsou tragické. Mladý řidič byl s těžkým zraněním letecky transportován do nemocnice," uvádí policejní svodka. 
 

Bohužel, dívka byla na místě mrtvá... Šumského transportoval vrtulník do královéhradecké nemocnice a měl by být mimo ohrožení života.

 

ČTĚTE TAKÉ: 
 

PIRÁTI SILNIC: Kdo nejčastěji umírá na českých silnicích?

TN.cz