Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.2. 2012 18:18

KDO BYL LUKÁŠ PŘIBYL? Tatínek, manažer i srdcař

TRAGÉDIE NA SPARTĚ! - Smrt Lukáše Přibyla
Zdroj: Facebook official
Témata:

Třiatřicetiletý Lukáš Přibyl měl mnoho podob. Oddaný tatínek roční dcerky, vlivný, schopný a mocný manažer Sparty Praha a v neposlední řadě také milovník vršovické Bohemky, která byla jeho srdcovým klubem.

Lukáš Přibyl začínal v roce 1998 jako sportovní reportér České televize a své práci dával mnoho. I proto byl velmi oblíbený a a v roce 2005 se jeho osud poprvé propletl s pražskou Spartou, kde se stal členem představenstva a také tiskovým mluvčím. V těchto pozicích vydržel až do roku 2007. Poté jeho cesta vedla do klubu jeho srdce, do Bohemians 1905. Tam byl ředitelem klubu a zapletl se do kauzy "Bohemek", která se táhne dodnes.
 

V říjnu roku 2010 klub z Ďolíčku opustil a pracoval pro společnost Sport Invest, která zastupuje sportovce. Do Sparty se vrátil loni v prosinci a byl místopředsedou představenstva.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Manažer Sparty Přibyl (†33) je mrtvý! Mohl být zavražděn
 

Za působení v Bohemians byl Přibyl nepravomocně odsouzený k podmíněnému trestu. Podle obžaloby údajně poškodil věřitele v insolvenčním řízení při převodu práv hráčů zapsaných v konkurzní podstatě klubu FC Bohemians Praha. Součástí trestu byl i osmiletý zákaz působení v představenstvech společností. Ve středu zrušil Pražský městský soud Přibylovi podmíněný trest a případ vrátil k projednání Obvodnímu soudu pro Prahu 10.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Kromě fotbalového a manažerského života ale byl Přibyl také tatínkem, který se pyšnil roční dcerou. Tu občas s sebou bral i na fotbal. Společně s manželkou Zorou plánovali dalšího potomka. Na faceboooku má jako profilovou fotografii tu, na které drží dcerku v náručí a v jeho blízkosti je i bývalý kouč Klokanů Pavel Hoftych.

jpz tn.cz / Mediafax