Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 2. 2014
výměna na Spartě

Jako žáček vedl na hřiště Sionka, teď Kadeřábka doprovází Liborův syn

Libor Sionko - Pavel Kadeřábek, David Sionko
Zdroj: sparta.cz
Témata:

Pavel Kadeřábek před lety jako žáček doprovázel Libora Sionka na hrací plochu před utkáním sparťanského áčka. V pondělí se role obrátily a Kadeřábka vedl žáček David Sionko. Hezký příběh přinesl sparťanský web.

V říjnu roku 2001 nastupovali sparťanští fotbalisté k jednomu z největších utkání kariéry, když na půdě letenského stadionu přivítali Bayern Mnichov. Velký den to byl i pro malé žáčky, kteří obě mužstva doprovázeli.

 

 

Mezi nimi byl i Pavel Kadeřábek, který za ruku držel svého budoucího spoluhráče Libora Sionka. Třináct let poté, před ligovým utkáním Sparty s Brnem, se role obrátily. Pavel Kadeřábek nastupoval jako hráč sparťanského áčka a za ruku ho doprovázel Sionko junior, Liborův syn David.


 

Fotku, téměř třináct let starou, objevil před časemKadeřábek a přišel s ní za Sionkem. "Hodně jsem se tomu smál. Asi vážně stárnu, když kluci, kteří mě vyváděli na hřiště, mě už okopávají na tréninku," řekl pro sparťanský web Libor Sionko.

 

Když se teď jako rodič dozvěděl, že kloučci z přípravky budou nastupovat na hřiště, hned ho napadlo, že to bude legrace a hezký příběh. "Je to taková paralela, obměna generací. Kdo ví, za pár let, když se to povede, bude možná David vyvádět na hřiště syna Pavla Kadeřábka."


 

www.sparta,cz TN.cz