Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2013 14:07
VIDEO hrozí jim vězení

Chuligáni z Ostravy brutálně zbili fanouška Boleslavi. Fotbalisté ho navštívili

Zdroj: Nova.cz
Témata:

Fotbalisté Mladé Boleslavi navštívili zraněného fanouška, kterého brutálně zbili dva příznivci Ostravy. Stalo se to po nedělním zápase mezi Boleslaví a Baníkem. Napadený mladík skončil s vážným zraněním v nemocnici, útočníky policie obvinila z loupežného přepadení a hrozí jim až desetileté vězení.

Vyrazili na fotbal do Mladé Boleslavi. Místo hlasivek ale použili pěsti. Po zápase dva mladíci z Ostravy surově zbili nedaleko stadionu dvaadvacetiletého fanouška domácího celku.

 

"Během přepadení muži vyhrožovali smrtí a sebrali mu dres a dvě sportovní šály. Poté odešli na vlak a odjeli směrem do Ostravy," uvedl policejní mluvčí.

 

V tu dobu jim už ale byli policisté v patách.A v Ostravě už je doprovodili z vlaku. Jeden z útočníků měl na sobě dokonce dres, který mladíkovi v Mladé Boleslavi ukradl.

 

Napadený mladík je stále ve špatném psychickém stavu. Před kameru nechtěl možná i kvůli svému zranění. Dnes se ho rozhodli navštívil i fotbalisté a boleslavský trenér.

 

"Samozřejmě to jednoznačně odsuzuji. My ho chceme podpořit v té situaci v které momentálně je, chceme mu přivést dres, šálu, ty věci, kteří mu ti Ostraváci sebrali když ho mlátili," vysvětlil boleslavský kouč Ladislav Minář.

 

"Nedokážu si vysvětlit mentalitu těch ostravských fanoušků," kroutil hlavou útočník Jan Chramosta.

 

Útočníkům hrozí až desetileté vězení.
 

Nova.cz