Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.9. 2012 13:24
MÁ SE ČESKÝ FOTBAL BÁT?

Český fotbal je ve spárech albánské mafie. Zjistil to Křetínský

Zdroj: Televizní noviny
Témata:

Informace o fotbalové špíně, které předal sparťanský šéf Daniel Křetínský předsedovi FAČR Miroslavu Peltovi, se týkají vlivu albánské sázkařské mafie na české rozhodčí. Informoval o tom server iSport.cz

Už druhý den se spekuluje o tom, co obsahovaly dokumenty, které Křetínský donesl Peltovi. Podle sparťanského bosse se jednalo o "znepokojující" informace.
 

Křetínský zjevně nepřeháněl. Dokonce se jedná o tak vážnou věc, že byl Pelta nucen odevzdat dokumenty policii. Sám si s nimi nevěděl rady.
 
"Policii jsem případ předal, protože mi to doporučili právníci. Asociace nebyla schopna takový případ sama řešit," vysvětlil Pelta.
 
Podle zdroje iSportu, jenž si přeje zůstat v utajení, stojí za kauzou kromě jiného také podvodné sázky v režii albánské mafie. Zjistili to prý lidé, které si Křetínský najal na sledování podezřelých osob.
 
"Jde o sázení. Český fotbal řídí albánská mafie, která ovlivňuje prostřednictvím rozhodčích zápasy a u zahraničních společností na ně sází velké sumy. Má podchycené některé sudí, kteří jim jdou na ruku,“ tvrdí zdroj.
 
Podvodné internetové sázení je fenomén, se kterým se v posledních letech potýká světový fotbal. Sázkařské gangy si podchytí rozhodčí, kteří pak jednají na základě jejich pokynů. O své peníze se tak bát nemusí, protože výsledek je předem daný.

 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.9. | 05:30 nemam jmeno
4
Takze nakej spinavej albanec przni krasnej ceskej fotbal.vsichni fotbalovy ...
20.9. | 11:20 Joko
-2
Nemá nějaké zpoždění , pan Křetinský?Takhle je spolupachatel -né?
20.9. | 15:23 j-pavlik
0
Náhlasit nevhodný komentář
TAk ze uz by to bylo tady? ROZHODCI ovlivnovali zapasy nejen u nas??? a pak ze nekteri vyhravaj fotbalem kdyz filmuji penalty to jsou penizky za etudy delaj drahe skece a tim si zajisti dost vydelecny podnik a tech hracu je docela dost co padaji aniz by se jich nekdo dotknul a rozhodci to hned ...
20.9. | 11:20 Joko
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nemá nějaké zpoždění , pan Křetinský?Takhle je spolupachatel -né?
20.9. | 08:56 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ve svete zbavenem idealu uz vladnou jedine prisery..A podle toho ten svet vypada..
20.9. | 08:47 Tony
3
Náhlasit nevhodný komentář
Není se čemu divit v této zkorumpované zemi když korupce zasahuje i do nejvyšších politických kruhů.Poslední pravicové vlády by mohli vyprávět.
20.9. | 05:30 nemam jmeno
4
Náhlasit nevhodný komentář
Takze nakej spinavej albanec przni krasnej ceskej fotbal.vsichni fotbalovy nadsenci zuři a raduji se tak,jak si albanec preje.Ja to rikam furt dostali sme se do ty doby kdy sou urcite lidi ,kteri znaji vysledky dopredu.divadylko pouze.prachy prachy prachy.