SLEDUJEME Liga mistrů

ON-LINE: Plzeň prohrála s Citizens 2:4, za Viktorku skórovali Hořava a Tecl

Joe Hart dostává gól od Tomáše Hořavy
Zdroj: isifa.com

Fotbalisté Plzně prohráli v Lize mistrů na hřišti Manchesteru City 2:4 a na první body v letošním ročníku stále čekají. Za Viktorii skórovali Tomáš Hořava a Stanislav Tecl.

KONEC ZÁPASU: MANCHESTER CITY - VIKTORIA PLZEŃ 4:2

90.: Viktorka naposledy střídá, ze hřiště odchází Michal Ďuriš, přichází Tomáš Wágner..Rozhodčí nastaví tři minuty.

89.: EDIN DŽEKO STŘÍLI ČTVRTÝ GÓL MANCHESTERU CITY.

85. : Plzeň střídá. Odchází Daniel Kolář, nastupuje Marek Bakoš.

80.: A hned mohlo být zase srovnáno. Rajtoralovu střelu zlikvidoval Hart.

MANCHESTER CITY VEDE 3:2, STŘÍLEL Alvaro NEGREDO. Džeko našel Navase, ten přihrál nabíhajícímu Negredovi.

77.: Horváth zahrával roh, zasahoval Negredo.

75.: Manchester střídá. Odchází Nasi, nahradil ho Álvaro Negredo

74.: Horváth rozehrával standardku, přímá střela míříla do šibenice, nakonec to ale bylo kousíček nad.

73.: Plzeň také střídá. Odchází Milan Petržela, přišel Jan Kovařík.

71. Rychlý protiútok Džeka zastavil Hubník.

69.: JE VYROVNÁNO! BRANKU STŘÍLI STANISLAV TECL.  Gólová akce začala u Horvátha, zapojil se i Kolář.

65.:
MANCHESTER CITY ZVYŠUJE NA 2:1. Autorem branky je Samir Nasri.

Touré se hned dostal k míči a našel Navase, ten centroval do pokutového území Nasrimu.

64.: Střídání v týmu domácích. Odchází Fernandinho, přichází Yaya Touré.

63.: Dvojí šance Citizens, v podání Fernandinha a Džeka, dvakrát výtečně zasáhl Kozáčik.

59.: Znovu v šanci Džeko, a znovu z toho nic není.

57. Džeko se snaží zatápět, ale moc mu to nejde. Ve vápně si chystal míč, ale poslal ho jen Kozáčikovi do rukou.

49.: Čišovský dosal žlutou za faul na Nasriho. Následuje volný přímý kop. Kolarov trefil plzeńksou zeď.

46.: Kozáčik musel hned na úvod likvidovat střelu Edina Džeka, kterou zbrzdil Čišovský.

Do druhé půle nastupuje Jesus Navas místo střelce jediiného gólu domácích Sergia Agüera

45.: Konec první půle. Manchester City - Viktoria Plzeń 1:1. Plzeň drží se favorizovaným soupeřem krok.

43.: PLZEŃ SROVNALA NA 1:1 , GÓL DAL TOMÁŠ HOŘAVA! Dostal míč na hranici pokutového území a krásně se trefil k zadní tyči.

39.: A zase Rajtora v šanci, a zase nic! Do sftřely před téměř prázdnou brankou mu skočil Kolarov.

33. PENALTA PRO CITY!  Rajtoral zahrál rukou a sudí to viděl. Sergio Agüero se nemýli. Manchester City vede 1:0

31.: Další šance Viktorky! Kolář pronikl do pokutového území a nahrýál Ďurišovi. Ten ale střílel mimo.

27.: Plzeň mohla vést!!!! Rajtoral dostal míč do pokutového území od Hořavy, ale mířil nepřesně.

25. Agüero dal gól,. ten ale naštěstí neplatí, protože už předtím stačil faulovat.

17.: Do pokutového území se probojoval Agüero, centroval na Nasriho, ale ten netrefil

14.: Nasri vyslal krásnou ránu z 25 metrů, domácí mohli jít vedení.

8. Šance domácích! Džeko střílel, ale mířil nepřesně.

8.: Horváth centroval do pokutového území, ale Tecla nenašel.

6. minuta: Standardní akce Manchesteru, rozehrával Kolarov, střela šla naštěstí mimo branku.

20.45  Utkání začíná! Manchester United nastupuje v tradičních světlemodrých dresech, Plzeň v černém.

Trenér City Manuel Pellegrini udělal v sestavě hned několik změn. Jen na lavičce začnou španělští reprezentanti Álvaro Negredo a Jesús Navas či autor jedné z branek z předchozího vzájemného utkání Yaya Touré. V sestavě City však nechybí aktuálně největší hvězda týmu Sergio Agüero.

Sestavy:

Manchester: Hart - Richards, Lescott, Demichelis, Kolarov - Milner, Fernandinho, Javi García, Nasri - Džeko, Agüero.

Plzeň: Kozáčik - Rajtoral, Čišovský, Procházka, Hubník - Horváth, Hořava - Petržela, Kolář, Ďuriš - Tecl.