Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2013 16:07
BLÁZEN V AKCI

ŠÍLENÉ VIDEO. Fotbalista chtěl vyhodit ze hřiště psa, zvíře skončilo na ostnatém drátu

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Hodně šílený a nelidský nápad se zrodil v hlavě fotbalistovi v Argentině, když uviděl, že na hřiště vběhl pes. Zvíře chytil za hlavu a chtěl ho vyhodit za ochrannou bariéru. Nebohé zvíře ale skončilo na ostnatém drátu, odkud zraněné spadlo zpátky na hrací plochu.

Fotbalista José Jimenez si v Argentině pěkně zavařil. Minimálně u ochránců zvířat. Ti po něm po incidentu půjdou jako vydráždění býci po toreadorovi při španělské corridě.
 

Šokující případ nešetrného a drsného zacházení se zvířetem se odehrál v nižší fotbalové lize v Argentině. Hrály týmy San Juan a Bella Vista, když na hrací plochu vběhl pes.
 

Černý voříšek se bílými tlapkami netušil, jak velkou chybu udělal. Jimenez jej za hlavu chytil do spárů a chtěl ho přehodit za plot, na jehož vrcholu byl stejně jako u věznic ostnatý drát.
 

Fotbalistův „hod psem“ bohužel absolutně nevyšel a zvíře skončilo právě na ostnatém drátu. Zraněné voříšek dopadl s potrhanou kůží zpět na hrací plochu a odběhl. Do Jimeneze se pustili fanoušci obou táborů, kteří pro takovéto zacházení se zvířetem neměli samozřejmě vůbec žádné pochopení.
 

jpz TN.cz