Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 3. 2013
Leonardo se rozhoupal

Žádost o ruku v přímém přenosu! Šéf PSG šokoval přítelkyni

Leonardo a Anna Billóová
Zdroj: isifa.com
Témata:

Sportovní ředitel Paris St. Germain a bývalý brazilský fotbalista Leonardo šokoval po losu čtvrtfinále Ligy mistrů svou přítelkyni, moderátorku televizní stanice Sky Italia Annu Billóovou. V přímém přenosu ji totiž požádal o ruku.

Leonardo nejprve odpovídal své milé na otázky o nadcházejícím souboji s Barcelonou a Billóová se ho poté ze studia zeptala, jestli má nějaký dotaz na některého z hostů. Šedesátinásobný reprezentant a mistr světa z roku 1994 příležitost okamžitě využil.

 

„Anno, chceš si mě vzít?" zeptal se moderátorky, se kterou už má jednoho syna. „Vezmeš si mě? Řekni mi to hned, čekám na tvou odpověď. Není to tak těžké," dodal třiačtyřicetiletý Leonardo za smíchu všech hostů ve studiu.

 

 

„Ok, uvidíme. Popovídáme si o tom doma," reagovala šokovaná Billóová, kterou dotaz evidentně zaskočil. Leonardo se ale nenechal odbýt. „Tak ano, nebo ne?“ chtěl mít jasno. Moderátorka nakonec přece jen kývla. „Tak OK,“ řekla, ale na začátku reklamní přestávky ještě bylo slyšet, jak prohlásila: „On se zbláznil, to je šílené.“


Leonardo není první, kdo požádal v přímém televizním přenosu svou přítelkyni o ruku. Před pěti lety něco podobného učinil tehdejší trenér francouzské reprezentace Raymond Domenech v rozhovoru s partnerkou a moderátorkou Estelle Denisovou jen pár minut po prohře 0:2 s Itálií, která pro jeho tým znamenala vyřazení v základní skupině.

 

tn.cz ČTK