Publikováno 22. 7. 2012
tohle si vychutnejte

Zdroj: YouTube.com

To byl gól, ze kterého fotbalovému fanouškovi doslova spadne úžasem čelist. Přátelský zápas mezi Manchesterem United a Ajaxem Cape Tlown opepřil nádherný úvodní gól jihoafrického celku. Geniálně se patičkou trefil Alcardo Van Graan.

Manchester United zavítal k přátelskému duelu na hřiště jihoafrického Ajaxu Kapské město a byl velkým favoritem. Sázkové kanceláře nabízely na tým z Premiér League průměrný kurz 1,17, což znamená, že za vsazenou stokorunu byste vyhráli 117 korun, tedy 17 korun čistého.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Jenže v utkání dlouhou dobu nepadl gól, až se pak parádně v 86. minutě trefil Alcardo Van Graan. Ten si při rohovém kopu nabíhal na přední tyč. Míč mu ale nešel vůbec ideálně, tak zvolil netradiční zakončení a patičkou ťukl do balonu takovým způsobým, že skončil za zády bezmocného branáře.

Domácí hráče i fanoušky ovládla neuvěřitelná radost a na stadionu ještě hlasitěji rozezvučely vuvuzely. Jenže radost z vítězství byla předčasná. Ve druhé minutě nastavení srovnal na konečných 1:1 Bebe.