Publikováno 16. 1. 2012

Zdroj: YouTube.com

Člověk by měl být pořád ve střehu. O platnosti tohoto hesla se přesvědčil brankář San Sebastianu v zápase s Mallorkou, protože kvůli jeho nepozornosti dostal jeho tým laciný gól.

Běžela 41. minuta zápasu španělského fotbalového poháru mezi Mallorkou a San Sebastianem a domácí už vedli 4:1. Ještě do poločasu však jednu trefu přidali. A to hodně kuriózní.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mallorka se hnala na branku San Sebastianu, ale při zakončení vystřelil domácí záložník Gonzalo Castro jen lehoučkou střelu, kterou hostující gólman hravě chytil. Jenže při střele byl Castro pečlivě střežen obrácem a oba po souboji skončili v autu.

Na tento fakt pak při rozehrávce zapomněl brankář Zubikarai. Ten se rozhodl nevykopávat z ruky a pouze si předhodil míč. Toho ale využil právě domácí záložník, míče se zmocnil, udělal dva rychlé kroky a zakončil do prázdné branky.

Tímto kuriózním gólem Castro zvýšil na 5:1, ve druhém poločase domácí ještě jednu branku přidali a celkem slavili výhru 6:1.