Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 5. 2009

Trenér Mourinho prodloužil o rok smlouvu v Interu Milán

Témata:

Portugalský trenér Jose Mourinho prodloužil smlouvu v italském Interu Milán o další rok.

Podle úterní zprávy agentury Reuters tak známý kouč zůstane ve slavném klubu až do konce června roku 2012.

Mourinho dovedl Inter Milán k triumfu v italské lize, i když byl během sezony často podroben kritice kvůli hernímu projevu mužstva. Kouč se také netajil tím, že by v budoucnu chtěl vyzkoušet angažmá ve španělské lize, a když o jeho služby projevil zájem údajně i Real Madrid, čekalo se, jak se zachová. Nakonec se Mourinho rozhodl prodloužit kontrakt v Interu Milán.

Podívejte se, jak fotbalisté Interu slavili mistrovský titul se vými fanoušky:"V rekaci na přání trenéra pokračovat v práci pro náš klub, kterou začal před rokem, můžeme s radostí oznámit, že jsme se dohodli na prodloužení spolupráce. Trenér Mourinho povede Inter podle této smlouvy do 30. června 2012," praví se v oficiálním prohlášení klubu.

Mourinho se netají tím, že by rád Inter Milán dovedl k úspěchu nejen v Itálii, ale také v Lize mistrů. V právě končící sezoně tam poslal italský tým ze hry Manchester United. Proto by chtěl portugalský kouč kádr Interu posílit. Zatím je klub dohodnutý na příchodu útočníka Diega Milita z Janova a záložníka Thiaga Motty. Další změny se dají očekávat.

jpz tn.cz / Mediafax