Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.8. 2011 12:37

TRAGICKÝ FENIN! Už ho VYHODILI i z DRUHÉ německé bundesligy!

Témata:

Bývalý reprezentant Martin Fenin se po tvrdé kritice kouče Veha stal ve Frankfurtu nechtěným hráčem a musí si hledat nové angažmá.

Bývalý český fotbalový reprezentant Martin Fenin skončil v A-týmu německého celku Eintracht Frankfurt. Trenér Armin Veh nebyl spokojen s jeho výkony ani prací v tréninku a vyřadil ho z kádru, informuje v úterý deník Bild.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Čtyřiadvacetiletý Fenin zažívá v posledních letech hodně zlé časy. Jeho výkonnost šla rapidně dolů, s Frankfurtem letos spadl do druhé ligy a nyní ztratil i místo na lavice náhradníků. Připravil jej o něj kouč Armin Veh, který stagnujícího forvarda tvrdě sepsul v médiích.´"Pro mě je vždy klíčový přístup k tréninku a ne to, co někdo někde předvedl. Martin Fenin toho ukazuje příliš málo, proto v týmu skončil," prohlásil Veh na adresu hráče, jenž do mužstva přišel v zimě 2007/2008 za čtyři miliony eur z Teplic.

 

Fenin do Čech nechce, ale kdo chce Fenina?!

 

Oporou týmu se však Fenin nikdy nestal. "V kolika zápasech byl Fenin pro Frankfurt prospěšný? Myslím, že moc často to nebylo," poznamenal kriticky Veh, jenž má za úkol ihned vytáhnout Eintracht zpátky mezi elitu. "Patříme mezi favority druhé ligy a čeká nás těžká cesta. Hráči musí pochopit, že žádná doba hájení pro ně neexistuje," doplnil náročný kouč.

 

Martin Fenin

 

A co bude s Feninem? Ten se několikrát nechal slyšet, že do české ligy se rozhodně vrátit nechce a tak bude doufat, že kolem něj zasviští laso některého z německých klubů. Hovoří se o zájmu Augsburgu, prvoligového nováčka.

 

Franfurt je po pěti kolech druhé bundesligy na čtvrtém, tedy prvním nepostupovém místě. Na kontě má 11 bodů, šestnáctinásobný reprezentant Fenin k nim ale pomohl jen minimálně. K poslednímu zápasu proti městskému rivalovi FSV Frankfurt už nebyl ani nominován.

tn.cz / Mediafax