Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 11. 2009

Tottiho přemlouvá k návratu do reprezentace fotbalově negramotná manželka

Ilary a Francesco Totti
Zdroj: oficiální zdroj
Ilary a Francesco Totti
Témata:

Ilary Tottiová by si přála, aby její manžel opět oblékl dres italského týmu. Ráda by totiž vyrazila na výlet do Jihoafrické republiky.

Útočník Francesco Totti se možná již brzy znovu objeví v italské reprezentaci. Nejenže kapitán fotbalistů AS Řím o návratu do národního týmu sám uvažuje, ale přemlouvá ho k němu i manželka Ilary.


"Francesco je skvělý hráč a měl by v reprezentaci být," řekla v televizním pořadu Chiambretti night. "Kdybych byla na jeho místě, za národní tým bych hrála," dodala.


Bývalá modelka však přiznala, že na manželově návratu do týmu "azzurri" má i zcela osobní zájem. "Šampionát je v Jihoafrické republice a to by byl skvělý výlet! Nikdy jsem tam totiž nebyla," prohlásila s tím, že fotbal by proto pro ni byl během mistrovství na druhé koleji. "Musím přiznat, že na fotbal v televizi se nikdy nedívám. Na živo jsem viděla jen pár zápasů, a dokonce jsem si Franceska několikrát spletla s jiným hráčem," dodala.


Totti se s reprezentací rozloučil po triumfu na mistrovství světa v Německu před třemi lety. Celkem má na kontě 58 zápasů a devět branek.

tn.cz / ČTK