Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 12. 2011

TO JE UVÍTÁNÍ! Baroš seřval reportéra: Jdi do pr*ele ty…

Témata:

Fotbalový útočník Milan Baroš se vrátil na Vánoce z Turecka domů a hned na letišti předvedl jeden ze svých výstupů. „Jdi do pr*ele, č***ku!“ urážel novináře.

Vánoce jsou svátky klidu a míru a lidé k sobě mají hodně blízko. Navštěvují se, jsou přátelští, člověk má zkrátka pocit, že je najednou na světě o něco lépe. Celou republiku navíc před Štědrým dnem semknula smrt Václava Havla, kvůli které se Česko zahalilo do třídenního smutku.
 

Ani tato fakta ale nezabránila Milanu Barošovi, aby se na letišti v Ruzyni tak říkajíc po svém vypořádal s novináři Blesku. Ti se snažili nafotit návrat Baroše a Ujfalušiho do české metropole, jenže se se zlou potázali. „Jdi do pr*ele, č***ku!“ křičel na ně Baroš po východu z letištní haly. O incidentu informuje server isport.cz.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Baroš nesnáší české novináře. Před mikrofonem televize Nova doslova utíká. Nerad dává rozhovory, nerad cokoli rozebírá. Ale tohle je opět zase trochu silné kafe. Je to ale poněkud zvláštní. Člověk by si řekl, že když se dvojnásobný otec vrací za svou rodinou na vánoční svátky, v kapse si veze ligovou výhru, tak že bude v hodně dobré náladě. Jenže opak byl bohužel v případě Baroše pravdou.

TN.cz