video červená to nebyla

Barcelonská KORIDA! Turan ztratil nervy, hodil kopačku po sudím

Barcelona a Arda Turan, kopačkou po rozhodčím
Zdroj: Twitter

Nenechte se mýlit, fotbal ve Španělsku a Barcelona, to nejsou jenom parádičky od Messiho. Třeba takový Arda Turan se nebojí hodit po rozhodčím kopačkou!

V odvetném čtvrtfinále Zlatého poháru tekly nervy. Atlético doma prohrávalo s Barcelonou 2:3 a kdyby na začátku druhé půle už o druhého hráče, asi už by bylo rozhodnuto.

První strkanice v nervózním zápase přišla už na konci prvního
poločasu: Jasný verdikt - Gabi z Atlética dostal červenou kartu. Pak přišla zmiňovaná chvilka slávy Ardy Turana. Ruply mu nervy. Byl tak naštvaný, že rozhodčí neodpískal faul, až po asistentovi vzteky hodil kopačku. Možná škoda, že netrefil. Za svůj výlev ale dostal jen žlutou.

Stejně toho bylo na stadionu Vincente Calderona docela dost. Sudí nakonec stejně dvě červené, na konci zápasu se nechal vyloučit ještě Mario Suárez.

Výsledkově se vše podstatné odehrálo v první půli. Atlético potřebovalo smazat jednogólovou ztrátu z prvního zápasu, dvakrát šlo do vedení, ale Barcelona vždy dokázala vyrovnat. Za stavu 2:2 pak rozhodl Neymar. Katalánci zvítězili i v odvetě a jsou v semifinále španělského poháru.