Aktualizováno 28.7. 2011 10:50

STRHUJÍCÍ ZÁVĚR! Ve francouzském Superpoháru padlo 5 gólů za 5 minut! VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Lille vedlo nad Marseille ještě v 85. minutě 3:1, nakonec prohrálo 4:5. Vychutnejte si na videu strhující závěr zápasu.

Fotbalisté Olympique Marseille vyhráli podruhé za sebou francouzský Superpohár, když ve středečním strhujícím utkání porazili v marockém Tangeru mistrovský tým Lille OSC divokým výsledkem 5:4.

Ještě v 85. minutě vedlo Lille dvoubrankovým náskokem 3:1, pak ale dvěma slepenými góly Marseille vyrovnalo na 3:3. Velké drama ale v tu chvíli teprve začínalo. Andre Ayew z penalty už v 90. minutě otočil skóre na 3:4, ale v oslabení hrající Lille ještě stihlo ve druhé minutě nastavení vyrovnat zásluhou Basy. Marocký sudí Bouchaib El Ahrach si ale troufl nastavit ještě další minuty a v páté minutě nastavení nařídit další penaltu, kterou opět proměnil Andre Ayew.

Francouzský Superpohár:
Olympique Lille - Olympique Marseille 4:5 (1:0)
Branky: 9. Balmont, 57. Hazard, 72, Sow, 90. Basa - 71., 90. z pen. a 90. z pen Andre Ayew, 85. Morel, 87. Remy. ČK. 90. Chedjou (Lille). Rozhodčí Bouchaib El Ahrach (Maroko). Hráno v marockém Tangeru.
Obránce David Rozehnal zůstal jen na lavičce Lille.