Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2014 13:03
drž se, chlape!

Slova o milované Tereze. Daniel Kolář napsal dojemné vyznání

Daniel Kolář - dopis
Zdroj: TN.cz

Prožívá nejsmutnější chvíle svého života. Fotbalistovi Danielu Kolářovi zemřela manželka. Podlehla rakovině, bylo jí pouhých 30 let. Český reprezentant napsal dojemný text o své ženě Tereze. A je to zároveň i vyznání do nebe.

Málokdo umí napsat a sdělit světu to v těch nejtěžších chvílích to, co cítil a cítí k milované osobě. Daniel Kolář našel odvahu a přes svůj facebook sdělil světu, jak ho ona událost zasáhla. Dál už jen jeho slova...

 

Bohužel dnes vyšel článek který jsem myslel, že nikdy nespatří světlo světa. Stalo se a tak bych rád kratce vyjádřil co pro mě Tereza znamená!! Je to ten nejsilnější a nejobdivuhodnější člověk kterého jsem měl to štěstí potkat a po jeho boku trávit tu nejkrásnější část mého dosavadního života...Vždy náš vztah naplňovala čistou a upřímnou Láskou kterou jsem neustále cítil a pořád cítím.

S obdivem jsem byl u toho, když se prala s tou nejtěžší životní zkušeností, kterou si málo z nás dokáže vůbec představit a i přes to vždy dokázala upřímě a bez přetvářky Milovat a navždy zanechat stopu v našich srdcích. Nikdy těchto pár slov nedokáže vyjádřit co k tobě cítím Téro!!!

 


Jsem nesmírně štastný a vděčný za každou chvíli kterou jsem s tebou mohl být a navždy tu budeš se mnou!! Přál bych vám všem, aby vás alespoň jednou v životě potkala taková LASKA jako nás, protože to opravdu stálo za to!!


Díky za všechno. Miluju tě

 

TN.cz