Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2012

Reprezentant Rezek už nebude pokračovat v kyperské Famagustě

Jan Rezek
Zdroj: Mediafax
Témata:

Záložník české fotbalové reprezentace Jan Rezek už nebude v dalším ročníku pokračovat v kyperském klubu Anorthosis Famagusta, který se rozhodl na něj neuplatnit opci.

Rezek na Kypru hostoval z týmu úřadujícího českého mistra Viktorie Plzeň.
 

Rezkovi přitom vedení klubu neustále připomínalo, že s ním smlouvu na další sezonu prodlouží. V pátek se ale český fotbalista z vysílání rádia dozvěděl, že už s ním klub nepočítá. "Od začátku sezony mi opakují: koupíme tě, buď v klidu. V zimě, kdy tu byla Plzeň na soustředění, se za nimi nikdo z klubu ani nezastavil. Ale pořád mě ujišťovali, ať jsem v pohodě, že se to dořeší po sezoně. No a teď mi volal slovenský kamarád, který tu delší dobu žije, že v rádiu říkali o tom neuplatnění opce. Jenže se mnou nikdo nemluvil. Ale sotva jsem zastavil u benzínky, lidi už se mě ptali, jestli jdu do APOELu. Že si to jinak nedovedou vysvětlit," uvedl Rezek.
 

Člen základní sestavy výběru trenéra Michala Bílka pro blížící se mistrovství Evropy se však o své další případné angažmá na Kypru nemusí obávat. Zájem o něj totiž projevily další kluby z Nikósie, hlasitě se mluví právě o APOELu, který v letošním ročníku Ligy mistrů došel až do čtvrtfinále. "Za ten rok jsem si tu udělal dobré jméno. Slyšel jsem, že situaci kolem mě sondují přední kluby z Nikósie, ale třeba vyčkávaly, jak to se mnou dopadne. Možná se to rozsekne až po Euru," nastínil své další případné působení Rezek.

 

Mediafax