Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.2. 2013 20:09
VÍME PRVNÍ OBRÁNCE MÍŘÍ DO DOBROVICE

O Řepku se zajímá divizní klub. Láká ho na královský plat

Tomáš Řepka
Zdroj: Mediafax
Takhle Tomášem Řepkou cloumaly emoce v dresu Českých Budějovic, které se s proslulým bouřlivákem rozloučily na podzim.
Témata:

Klidně budu hrát už jen za pivo a za párek. Tak mluvil Tomáš Řepka, když ho na podzim vyhodili z Českých Budějovic. Na profesionální úrovni už o něj zájem není, připravy jsou dávno v plném proudu. Teď po něm podle našich informací touží tým až ze čtvrté nejvyšší české soutěže - divizní FK Dobrovice.

Kde bude hrát Tomáš Řepka? To je velké zimní téma. Jak se nám ale podařilo zjistit, tak se ozval klub z třítisícového městečka na Mladoboleslavsku, kterým je Dobrovice. Dokonce už proběhla první jednání.
 

"Hráč jeho typu a zkušeností by se nám samozřejmě hodil," vyhlíží Řepkův příchod sportovní manažer David Čáslava.
 


 

Tým sponzoruje místní cukrovar, jeden z nějvětších u nás a jeho šéf je zároveň předsedou klubu. A platí skvěle. Podle našich informací by si Řepka mohl přijít na 80 tisíc korun měsíčně. Tolik nemá ani většina hráčů v lize.
 

A co brání Řepkově angažmá v Dobrovici? "Čeká na nějaké profesionální angažmá a pokud ho nedostane, bude se zabývat dalšími nabídkami," vysvětluje Čáslava.
 

Na hvězdy jsou místní fanoušci zvyklí. Hrál tady vice mistr Evropy Jiří Němec, teď tam působí i exsparťan Martin Zbončák. Jasno o Řepkovi chce mít vedení do několika dnů

per TN.cz