Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 11. 2010

Mourinho: Když se vrátí Kaká, nemusíme v zimě nikoho kupovat

Témata:

Portugalský trenér fotbalistů Realu Madrid José Mourinho věří, že se mu už v lednu vrátí do týmu zraněný špílmachr Kaká. V tom případě by prý nechtěl žádné posily.

Real je známý tím, že každé přestupní období bývá na trhu hodně aktivní, nyní to však bude zřejmě jiné. Mourinhovi se rozhazovat miliony prostě nechce. "Naše velká posila v zimním přestupovém období bude Kaká. Bude pro nás fantastickou vzpruhou. Kolik klubů to může říct, že získají v lednu Kaká?" prohlásil "Special One" s úsměvem.

 

Benzema prý Real v zimě neopustí

 

Zkušený kouč také odmítl, že by měl z Realu odejít francouzský útočník Karim Benzema, který nedostává v sestavě tolik prostoru. "Karim musí pochopit, že je potřeba hrát více pro tým. Musí přidat v tréninku, on to pochopil a svůj přístup už změnil. Pomalu dostává více příležitostí. Chci, aby byl stejně dobrý jako dříve v Lyonu. On má velký talent, proto jsem ho tlačil, aby ho prodal a ukázal," nechal se slyšet Mourinho.

 

Ten mimojiné potvrdil, že se jednou chce vrátit trénovat do Anglie, kde vedl tři roky Chelsea. "Určitě se chci vrátit do Premier League, o tom není sporu, ale nikam nespěchám. Real je skvělý klub a já zde pracuji rád. Chci s ním dokázat velké věci, jako se mi to povedlo s Portem, Chelsea či Interem Milán. Mým cílem je vždy to, aby se hráči zlepšovali a fanoušci byli šťastní, to chci splnit i v Realu," uzavřel.

tn.cz / Mediafax