Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.6. 2015 09:51
galerie dcera silvia Berlusconiho

Kdo je tahle kráska? Žena, která má pozvednout AC Milán!

Barbara Berlusconi 4
Zdroj: Twitter.com

V lize skončili až desátí, na mistrovský Juventus ztratili propastných pětatřicet bodů. To určitě není bilance, se kterou by v AC Milán mohli být spokojení. A proto sáhli k radikálnímu kroku. Do vedení klubu přišla žena!

Barbara Berlusconi, dcera Silvia Berlusconiho nastoupila na post výkonné ředitelky. A pohledná blondýna nemá zrovna skromné cíle.

 

"Mluví se o tom, že v klubu chystá převrat. Chce postavit i nový stadion a klubové muzeum," píše se v italských médiích.

 

Že se jí podaří nastolit v AC nové pořádky, není vůbec nereálné. Ve svém věku, je jí teprve třicet roků, má již spoustu zkušeností. "Od roku 2003 jsem byla v představenstvu otcovy holdingové společnosti. Zajímám se především o finance a nemovitosti," říká pohledná žena sama o sobě.

 

16

Galerie: Krásná dcera Silvia Berlusconiho vede AC Milán

Zdroj: Twitter.com

Barbara Berlusconi 4

Hodnocení:

 

Barbara má s AC Milán zkušenost už z dřívějška. I když ne tak úplně pracovní. Během jeho milánského angažmá měla totiž poměr s útočníkem Patem. Byť se to tatínkovi příliš nelíbilo, vydržela s ním dva a půl roku.

 

Na působení ve vedení klubu se ale poctivě připravovala. "Nastudovala si, jak to chodí v Manchesteru United. Chce jít podobným směrem. Nechce žít jen z televizních práv, ale využívat prostředky z prodeje upomínkových předmětů," píší v Itálii.

 

Jak se jí v čele slavného italského klubu povede, uvidíme už v následujících měsících.

TN.cz